Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

*sz
Letenyei vagy? Nem ismer ott egy olyan embert, h Bedőcs Máté? (oszttársam)
jó én se azt mondom hogy ütni vágni kell de azért néha oda kell pörkölni a gépenk :D
áááááá aprilia nemkell felénk is van/volt új régi sr is de mindig volt, meg egyiknek jelenleg is van valami baja 2007es
Jobb esetben semmit. Ezért kell venni robogót nem "hülyegyerek" kinézetű embertől. Tulaj/ állapot alapján kiderül. (Ami motort én eladtam, nyugodt szívvel mondtam, hogy nem fogja otthagyni. Én spec. félek használtmotort venni, de ha tudnám, hogy más úgy vigyáz a gépére, mint én, akkor nem félnék...)
Nekünk van egy 00 Yamaha Boosterünk 140ért 5000kmel teljesen gyári:)
nem baj de van mögötte erő szted ami robogót venni fog mit kapott .....
Nagyi ilyen gépet NE vegyél. Köszönjük a szemléltetést tuning
(hírdetésnek az a kerós kép nem a legtutibb ;) )
120 az i.á. vagy krosszra cserélné /100ért lehet vinni/
malossi sport kuplung, sport szütyi, gianelli rezó, 3-3,5 literes fogyasztás, egyedi festés
Jogos!
100-as, :) Profil a lényeg, nem az, hogy mekkora.
Ez csak 120-as (ránézésre)
Nekemsincs
van egy eladó Sr50 120ért ha érdekel. egészen megbízható kis gép
Mindegy, majd ha egyszer sok pénzem lesz Az utca erre azért elég volt
De-de. Csak nem akarta odaadni neki, így hát meg kellett halnia. Máskor nem fog bullterriert heccelni...
Ennyi.-
te figyelj ott a kutyás képeden a kutyád nem a sajtot akarta kicsalni a varjúból?
jaja akkor faragták meg amugy tüőlük is vettem. az is 220 km volt...
oyan ez a rázókő mint a háztetőcserép
Jujj ha lenne itt is egy kakucsféleség, mi jót baromkodnék egy robogón .
fasza:D ..nekem egy RAN-om volt.. ez sokkal durvább annál?
Hát, van képem róla, de még fejlesztés alatt áll nagyon a gép, most jön még hátsó tárcsa,,, kipuffot rendbehozni, mert kecskeméten elszartam. :D Festés... de alakul.
Jaja, erről van szó. Főleg, hogy eladásnál nekem nagyon nagy negatívum lenne a tuning. Inkább kevesebbet ér tuninggal, hiába ráköltöttek. (egy dob még belefér...)