Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

..Te tte vágóó egy kocsooog vagy.. hue kocsooog
azt elhiszem:)) gondolom amikor dedéék átfaragták?
Rocky mondjad! úúúúúrhajó!úúúúrállomás
Huhh kicsit messze lenne :)))))) Már inkább az nsr-rel Azzal a világból kimennék
felénk is van pár hajthatatlan ujgazdag pöcsös,aki teleaggatja mindenféle cumóval,aztán lassan kijönne belőle egy fullos mito evo..
nekem 5 litert evett és 70 e volt a tuning... azé annyiból olyan jó gépet mig nemkapsz
éna robogoval csináltam olyat h jaászalsószentgyörgy-hajduszoboszló-budapest. nah ez cirka 325 km egybe... 1 élmény volt :)
ha nem sajnáltam volna 200 rugót egy robogóra,akkor lett volna 1 aeroxom,az tuti
Mentem már pár jó 70-essel amik akár gázra ugrottak, de valahogy sose vonzottak.
A fogyasztásból meg tuningolásból álló robogósok, már mind nagyobb mocit vehettek volna
űűűűrtechnika:D
inkább ne feszegessük h mi nem kevés egy robogóval..főleg h az éroksz a cimconyhoz képest luxuscirkáló.:)) a táv. ott kezdődne vele h lejöttél volna vele letenyére..:D
ez 91 es nsr volt és asszem 140 volt a vége. mind1 a lényeg ha due plus is bőven elég.. kb 11-13 le..
Van képed? Ja de már pályaképet szerintem láttam rólad.
suzuki hiup
Milyen robogó az? Zip?
Én is szívesen csinálnék pályarobit, csak valahogy hiányzik egy pálya meg egy robogó
Jó, akkor félreértettelek, mert egy jó nsr 3ban megy 110-et....és még ott van 4,5....6
na egyre jobb hírek akkor akkor csak aerox lesz nemkell nekem 4 5 literes fogyasztás
mié azon van váltó? nem poweres volt az nsr mielött félreértetek.
Én robogóm meg közel van a két számjegyű fogyasztáshoz.. bár úgyis megy...
Ja meg a fogyasztás 3 liter körül mozgott +-0,5 lity. Haver runnerja (gyári) meg bekapja a 4,5l-t szerintem....
Egyesben ment?
Igen az Aeroxok jó motorok ÉS szépek is...
nekem volt a malagutim top due plusszos top csővel Dedéék csinálták hát már többször mondtam de az 1 állat volt! kurvára ment az a kis szar. honda nsr-t megvertem vele...125 ost..
olyan, mint az mhr.. malossi egyik ilyen tipusa vagy mi a tököm :D
Nekem olyan volt, pont ebben a szellemben, nem ragadtam le a rotyogóknál, ezért nem is költöttem rá.
Tosztak jönni érte....nem is mondom, szarért-hugyért adtam el