Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na az karaj akkor valszeg aerox lesz épp mostnézem őket és mindegyik összevissza van tuningolva 70esek meg így úgy amúgy átalakítva nekem egy fullgyári tuningmentes kellene
ez malossi? azthittem ez valami külön izé...
8300 km-rel adtam el 1-2 hónapja. Benzinen kívül mást nem is költöttem rá. A fékei brutálisak, a motorja megbízható, 60-70-el túráztam vele, megjártam Tokajt (ami nekem 35 km oda csak) és ezt 3szor is. Egy robogón 120km nem kevés....valljuk be. Gyári runnert otthagytam vele, gumiai pirellik, nagyon dúrván tapadtak, majré el is tünt a 140es gumin
Kis malossi, komoly cucc.
Lehet dobálózni a lóerőkkel.
szvsz a 180 az runnerre irta a 22 lovat
amugy van 28 30 loerős aerox is... 80cm3

de majd jöny zsoltirs azt felvilágosít...
jah csak a hengerszett valami 2 kiló hozzá
Dadis a 180-as runner volt 22 ló tudtommal. Az én aeroxom egy gyári aerox volt.....
A 180as csutkára azért dúrvát rántott. (kb. mint egy full 70 aerox csak nem akkora hanggal )
MI 22 ló? Mi volt az aeroxodban?
*aerox
és szerintetek az areox jó motor? mert azt nemakarom évente felújítani meg keveset lenne használva úgyis ilyen 50 60 as tempónál használnám meg megis lenne szerintem vagy 10 évig is szal nekem olyan kel ami tartós 50ccm 2 ütemben 4 ütem az nemkell
Olyannal is mentem és annak se olyanok a fékei mint az Aeroxnak....a cbr-t meg akkor hagyja ott amikor akarja, mert 1: 22 lóó 2: 1x Nm. Az alacsony fordulaton még az nsr-t is otthagyja....
A 180as runner meg más világ mint egy 50es rox.
nemkell olyan motor amivel váltani kell a robogó csak ilyen szaladgálós motor lesz rossz időben
hát én sztem a runner kicsit komolyabb mint az areox, főleg egy 180as runner :P CBR125nek pápát mond
(A runner féke fos az eroxéhoz képest meg teljesítményre is. Csak halkan megjegyzem.)
nagyi ott van abonyba az a piros NS-1 az jó vétel lenne
bazzeg nemmondod annyira szar hogy éjjel nappal szerelőnél van? szerintem meg add el én most ar RS 50 emet nem eladom hanem elcserélem majd valami robogóra(legalábbis szeretném) csak nemtom milyet vegyek merhallotam már elég sokról rosszat kivéve a gilera runnert szal lehet olyan lesz de tetszenek az aeroxok is meg az sr ek is csak mindegyikre panaszkodnak
szerintem a műszakiproblémákra céloz... legalábbis mérges fejből erre következtetek
akkor mire van a motor ?
miva? odavesztetek a háboruba vagy mi?
ádám békültök má? vagy fasirt van?
a zuj gazdája a gépnek:
http://www.iwiw.hu/pages/user/...
én összesen nem motoroztam annyit az rsel fél év alatt
Nekem 150km után fáj a seggem Jó én puhány vagyok
Engem keresel?
köszi rendes vagy de most másra fizetem a részletet
350 be vitték.