Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ákos mi van veled? rég nem láttalak? összeállt a gixer? Mesélj már ember eltöntél
mennyiért vitték?
neemááá

halod
odaadom zxr-ert csak fizest tovább a részletet.
igen yamaha R6R
áá nem. nemlessz egyenlőre. én bevallom, hogy mindig ketten ültünk a balesetem óta a motoron: én meg a majré... meg jogsim sincs erre meg jan1től kell rendszám az is 100 ezer meg a jogsi is. sajna ez van ha szegíny az ember max valami robogó lesz de nembisztos...
és és lesz helyette más ?
a srác mikor kipróbálta meg a szomszédja akivel jött mindkettőnek remegett a hasa mikor leszállt :)
huh valami orosháza mellé
te megsirattad mikor én elvittem?
Jaa hívtak is haverok hogy látták az exem futón
Azt mondták olyan mint volt... (SZÉP)
Hova adtad el?
Na akkor ki jön már bazz csináljunk már egy nagy túrát. Felölem bármi lehet mindenre vevő vagyok, vagy ha megy valaki valamerre írjon már rám. Már zuznám neki
hehe

igaz ami igaz
Istenem definnyás, méghogy beborítaná az RRt az árokba meg ilyenek..

vegyél csoppert vagy ezres varaderót nyúlbéla emos :))))))))))))))))
Egyébként azt teljesen megértem ha a pályázás kifárasztott, de elvileg a sportmotorokat szereted szóval ne panaszkodj :D

DE!

annyira élvezem, és mámorral telít el a tudat, hogy az egekig magasztalt hiperűrtechnikát felvonultató szupersport cbr125rr után egy RENDES sportmotoron szenvedsz mint a kutya. Valószínűleg itt is látszik mennyire nincs semmi köze a kiscirbinek egy igazi sportmotorhoz. Ami még külön tetszett, az a hiperűrsebesség NEMlétére vonatkozó adat, amikor mondtad hogy a cbr125ön a 130-140 igazából kurvára nem is annyi
Csak nem igazam lett és szétment?
Megtudod adni a kecskeméti képek linkjét, mert elfelejtettem elmenteni. Köszi..
Valamikorra én is tervezem, mert még a MOTO A GO-GO-n voltam utoljára.
bunda mi? :)
Egy ilyen visontai kiruccanás tetszene mostanában.........
bunda volt, nem nyertem
hanyadik letté vazze?
De bazz jelentkezzunk sokan, gyertek gyertek megyunk egy 500-600km-ert azt jo van
Sziasztok!
Eladó 2007 09' rs 125 5000 km, kitűnő állapot, karcmentes, alig használt, autó vásárlás miatt adnám el.garázsban tartott stbb... akit érdekel (bőv. információ miatt) vegyen fel msnen -- csabaxxgame@hotmail.com
Visonta nagyon tuti, igazi technikás pálya.



Elsősorban én is a motozás miatt léptem fel Pestre, Bogárdtól minden olyan messze volt.
Visontára mi is szeretnénk menni robogózni. Aztmondják király pálya. CSak azis 220km :D Kakucson voltunk mi is, zxr-el is, robogóval is.
tegye fel a kezét aki ma eladta az rs ét.
fenn a kéz