Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na oket nem latjuk itt szivesen...
sőőőt... még azok is akiknek nem volt, nincs és soha nem is lesz
estét!

Rs-re való bukógombáról vki tud adni infókat ? anno mintha vki csinált volna házilag is. képeket és ötleteket várom
Hy!az új rs-ből kb mennyi az összes folytás eltávolítása?
Ó ti mázlisták, engem a legutóbbi közös aldizásunk óta 1X már elkergettek. Vagyis épp bementem egyedül és közölték h legyek szíves távozni... Amúgy meg 2 törött gyűrűvel ülök itthon, de holnapra már kész is lesz. Igen simson, de 2500 Ft-ból megvan. Pár oldallal viszább olvastam: mindenki idejár akinek RS-e volt/van/LESZ.




Hope
100.000 ezerért adok én nektek olyan gyujtást meg forgó részt amivel kurvára fog pörögni a moccotok
Nézze csak meg , lehet benne még attól butítás
Amit én vettem nyitott elektronikát az is vicces volt. A szám szerint gyárilag nyitott, de ugyanúgy ki volt baszkurálva hátul (ki tudja..). Végülis Mariobully vette meg, én majd 1 évig jártam vele :)
egyébként tényleg 5 perces meló az egész ,nem nagy dolog.
Ok. Kösz.
nézd meg azéért hogy van e benne, egy próbát megér
Nekem nem ilyen szám van rajta de mégis szaggat. Ez mitől lehet?
csak a 071000-be van ilyen fojtás. ez a leggyakoribb. az sp van még, de az más számmal kezdődik.
80 000.. ismerős .. én is szoptam vele régen de szerencsére Csombek jó arc volt thx
Hy!
És ez a "trükk" csak ezzel a 071000-XXXX-XXXXX CDI sorszámmal működik v jó másikkal is?
köszi.
Nem ez a lényeg, hanem hogy mennyivel tölt le valójában....
nagyon szép a 125 ösöd.én is ilyet vennék a nyáron
én csináltam már, 5 perc alatt megvan... nagyon egyszerű, de amúgy nem kell a müanyagot eltörni, forrasztópákával kiolvasztod a szilikont a hátuljából, vagy tapétavágóval kivágod és kitöröd azt a vackot, majd fbsel visszatömöd a hátulját.ennyi.
és ezt te meg is csináltad magadnak? Én tudnék szerezni tiltás nélküli elektronikát rs be de 80.000 nél kezdődik...
Hol vetted?
Hellol vérRS!
Tudnál nekem képet csinálni a rendszámodról hogy hogy van megcsinálva?Alulról kellene róla kép ha tudnál csinálni róla.
Válaszodat előre is kössz.
KOMOLY
ha gyorsít vmit az adatforgalmon akkor jöhet
Photoshoppal csinálok én neked 16megabitet is:)
Joe ugy gondolja h unalmas a társaságod és egyébként is csak várni kell rád!
tess a másodikon melyik szerveren nézzem?