Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1esben vagy 2esben jobb 1kerekezni az rs-sel? és hogy jobb? power fölött kuplungozni vagy alatta?

ez a kép nagyon tetszik... :)
szerintem úgy hogy azcsak egy üléstakaró idom néhány perc alatt lelehet venni
egyébként h mentél tegnap 2 személlyel ha 1 személyes a mocid?
vettetek rá ülést?
én csak azért nem értem az álláspontod mert mentél 125-el és még a mi szintünkön is amikor szét volt hullva az rs-em és valameyikünk elment akkor jópár kör eltelt mire megint meccselhetünk... egy kanyart elrontasz és lesheted ha leelőz a mögötted jövő mert pár körig nem jutsz a közelébe... azért nem oyan egyszerű az.


Joe te miyen féktávról beszélsz?:DDD
Csirkebox lex?
Nem Galbácsot kell baszogatni, hogy erős motorja... fejlesszenek,, ha ez nem megy, lehet menni biciklizni......
Ha valaki nemtudja uralni ,használni a motorja teljesítményét,az inkább lapítson,tanulja meg használni és utána krákogjon itt.
Halálosabb a tempó féktávon... mégis kis motorral fékeznek rövidebbet a kis súly miatt.ha meg nemtud valaki halálos tempóról féktávot venni az ne menjen halálos tempóval
egy kis motorral ha egy pályán hibázol egyet,nem lendülettel érsz oda valahova,vagy később húzod a gázt,megette a fene az egészet.Egy nagymotornál meg ezeket a hibákat könnyebben tudod javítani(köridőben),mivel van tisztességes erőtartalékod.Nekemis anno első dolgom azvolt 600rr-el hogy Euroring,gyakorlás,ismerkedés,fékezés kigyorsítás,legelés,kavicságy.Húztuk a gázt büntetlenül
Utána mentem vele egyszer hungaroringen,majd utána mentem mitoval Hungarón.persze hogy most így amatőr szinten gyorsabban kanyarodtam a mitoval,de ha a mitoval hibáztam azt nem oldottam meg egy visszakapcsolással és nyélgáázzal. Szóval ez érdekes kérdés.Sztem Simán más műfaj ez a 2. de 125el tényleg gyorsan menni,na az igazán melós lehet.......
Meg kell fenyegetni h vegyen le a tuningból vagy össze lesznek tördelve a lábai
ez a galbács is basszus... egyfolytában emiatt dühöngenek a Ricsiék, hogy mennyire agyon van tuningolva a galbács motorja így meg úgy és hogy esélyük nincs felvenni vele a harcot de azért tényleg érdemes mindig Őt emlegetni ha az RS-ek teljesítményéről van szó
Tényleg nehezebb nagymotorral gyorsan menni.
Kicsit halálosabb a tempó féktávon
zárjuk le a témát mielőtt káromkodós veszekedés lenne!
figyelj galbács is így csinálja h bűntetlenül rácsavar

ne egyszerűsítsük már le ennyire
Ki beszélt itt rólam?

Csak pont fordítva igaz amit írsz... ennyi
most ugass be te is b+....

kurva gyors vagy meg nagyon vagány de erről most kurvára nincs szó. 125-ös motorral egyszerűen könnyebb kanyarodni és kész. Rövidebb a tengelytáv és vékonyabb a gumi, azonkívül a gázt is büntetlenül rá lehet csavarni bármikor... ennyi. Mi a faszt kell ezen a témán ennyit csűrni csavarni?
Anynira azért nem gyerekjáték. Vagyis neked biztos az. mert már kimotoroztál minden 125-öst.
Palotai papa ottvan, jók a dnb mixei
Énis....

DE Palotait azért csipem.. :)
Úúúúú de utálom a magyar diszkózenét

Én beindítottam 16 évesen a bulimotort és azóta nem bírom leállítani!
Jövő héten nyit a Hajógyári komplexum indul a nyáááááárrrr
bikkóz dö náájt:)
én meg még erre voltam beindulva anno,akkor már 1 vén fa.sz vok ?
ezt vmi gagyi magyar tuci-dj feldolgozta nem?
ennyi
nah jó éjt!
holnap időbe!
na jó. megint én.
mivan? megint mindenkinek lent a kéz? ezt nem hiszem el! senkisem csapatjátékos...
de egyébként manapság falra mászom az ilyen nyomi kommersz buhera idegesítő zenéktől.

progitechnogoad'n'btrancefekazene forever