Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sz
ilyen szutykokkal fényképezkedzs?
menőzünk menőzünk
IGen annyirol csak faszom telelett a reszletes meg cseres emailekkel! 350 kp aszt kesz. Hangja? Elkell jonni meghallgatni. De ebben nem csalodsz. Kerdezz csak utana itt..
Nem is neked írta :) Ha megnyomod a hozzászólásánál az előzmény gombot megtudod mire írta.
Szkuli! Képet nem tudok mutatni, még nincs kiszemelt. Az ára 300-450 ezer. Csak félek hogy sokat kell őket szerelgetni . Nem mintha nem értenénk a szereléshez, de senki se akar többet szerelni mint motorozni.
Jocirs! A tiédet már nézegettem ! A te motorod 450-ről indúlt. 350 ezerért nem rossz, a festése szép! 50-es papírjai vannak? Az meg hogy kell vagy nem úgy is csak a helyszínen dől el, ha halljuk a hangját.
Ára? kép?
Ha gondozod akkor semmi gaz veluk! Amugy enyem eladó fix 350.
Hello! Valaki tudna segíteni? Rs 125-öt vennék használtan, 95-2001-es évjáratút. Az érdekelne hogy mennyire megbízhatók ezek a típusok, olasz gépem még nem volt. Azt tudom hogy nem olyanok mint a japán gépek, meg azt is hogy ez Rs fórum, de őszintén valaki mondja már meg. A választ előre is köszönöm!
MISOC NEM KELL A KIPUFF? MIJAFASZVAN?
kipróbáltam az új lánccal a gépet, hát ez eszméletlen.. Nem számítottam rá hogy ennyit fog dobni rajta, totál megváltozott a motor... Mindenhol gyönyörűen húz, semmi rángatás sehol, alulról is gyorsíthatok, semmi csapkodás, nem zajos, és olyan szépen pörög fel hogy ihajj :)) Végre olyan a gép teljesen amilyennek szeretem.
Ja és 160at mentem vele óra szerint elég nagy szélben egy 'viszonylag' rövid egyenesben.
minek neked mito henger? mitod sincs
Gondolkodom rajt,hogy megcsináltatom...de ha mégsem akkor szólok
Hát amikor otthon vagy és ráérsz motorozni rámcsörögsz és megmondom hogy én ráérek-e. De egyébként nekem bármikor jó mert én nem vagyok koleszos.
hogy mikor megyünk motorozni...:D
Mit kell még megbeszélnünk?
szép szép! de majd kideül h mien lecc a V4 hangja
Srácok! Kéne nekem power nyelv szár, amibe a bowdent akasztom bele, de csak az a csavar szerűsé! Akinek van ne fogja vissza magát!
http://youtube.com/watch?v=q13... - nézdd végig jellemzi az apriliát hogy lefullad de a végefelé odarántja és ott van szép menydörgés hangja !
tuti h másabb hangja lecc mint a sima V2-nek!de majd kiderül ma már lecc normális teszt video
amúgy szerinted a v4 nek lessz 1általán olyan menydörgés hangja mint a factorynak?(AZ UTCAINAK)
én ugy hallottam h nem fogják majd sorozatgyártásban adni csak lecc 1 limit darab amit + kiegészítőnek meg lehet majd venni a tuonohoz vagy az rsw-hez és elvileg 8 milla körül lecc!
http://www.youtube.com/watch?v... végrevégre a szerelmemjááijh vajon mennyi lessz az ára?
Véleményem szerint nyakába votl akasztva és a balkezével fényképezett, legalábbis én igy csinálnám