Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mivan basszÁtok meg buzik vagytok? senki nem szereti a pinÁt?
valszeg csütörtökön befigyel egy Kakucsring, utána majd meglássuk mennyire bátorodok fel. Ma már egész emberes tempót mentem itt a környéken... persze tök egyedül mert JoeZ baszott fölhívni hogy megy gurulni
Láncszettet vettem. DID O gyűrűs lánc 18e +lánckerekek 8e
Nálunk a speed 4000:S Netről kell rendelni nagyobb mennyiségbe amugy a posta előreutalásnál 800ft...
haha
mikor jössz nyiltnapra?
pinát szeretitek már?

2 hete még senki nemmondta hogy szeretné...
"viszont RS-esek nem igen járnak máshova"

tiszta sor... mivel meg van szorulva a motorjuk
itt jó a társaság na
nálunk a kúton 2900 a speed a racing 3900
mindig szidod az rs-t de mégis ebben a topicban vagy (Z3 dettó ). az ok egyszerű: a jó arcoknak van/volt/lesz RS-ük... te valszeg a 3. kategoriába tartozol ha jó arc akarsz lenni
nem véletlenül jár mindenki ebbe a topciba, viszont RS-esek nem igen járnak máshova...:))))
BRááájen.ruhák cuccok topic
100 000ftbol mien jo egyrészes ruhát lehet kapni? bőrruci valami pöpecet, várok mindenfajta véleményt:)köszi skacok:)
kaptál 1 ötöst nemzetőr százados úr...
közelben*
3600? itt a küzelben 1 agip kúton csak 2600
ez egy szép motor
hi
ha kő valakinek a gépem 350 be viheti ha eljön érte
csak azért szólok még1x mert ugynézki h vasárnap megveszik de én szívesebben adnám el itt a fórumon vkinek...
Voltam ma Agip olajat nézni...
Kúton 3600FT, interneten 2500ft. Ha neten rendelem akkor még jön rá az 1800ft postaköltség, úgyhogy a kúttal még mindig jobban járok.
Olcsóbban nem tud valaki Agip Speed 2T-t?
Amúgy kúton nagyon meglepődtem. Mindenki csaj volt. Kint a kutasok, bent az pénztáros, a raktáros, a takarító, mindenki. Azt hittem álmodom


+ Szerelmes vagyok ebbe a képbe
kerestem azt a tetves telefonszámot még attát is hívtam de nem vette fel senki a tiédet meg nem tudom milyen néven mentettem :S majd megbeszéljük újra aztán épp azt nézztem hogy kecskemét pont fél út a 2 helység közt és majd ott lehet menni motorozni :)
nemtudom kijé aza motor sose láttam még egyébként ha ittvoltál miértnem telefonáltál? egész nap bent motoroztunk
csá nagyi

ma voltam abonyba vmi mészáros vendéglőbe ott a 4es főút mellett. láttam ott egy eladó ns-1et is pont olyat mint az enyém AC12-est csak full piros volt.
1 motor rémítsen meg ha húzom neki
jó hát nem roncs... vmi baja még van nem nagy vmi kis elektronikai cuccos... hogy is mondjam ...kevésnek tűnik utcára -és erre úgy jöttem rá- hogy gyilkolom ...és élvezem