Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és hogy fényképeztél?:D az elengedett kormány nem olyan jó ötlet ha vannak előtted:S
hátez kész, megint beállt elém valamelyik hülyegyerek ezzel a szarral
egykicsit erre arra:)
én gyorsultam a gyerek ellen... volt robogóból olyan dragja amivel legyorsult mindenkit az "50" ben, majd kinötte és Rs 50 ből csináltak dragot... azt Aszi Mhr Robogójával legyorsultam
előzmény gomb
jah értem nemtudtam őt hogy hívják azthittem robkára céloz...
te irtad hogy a natix a saját gépeit jól megépíti
Mariobully, Te írtad : "szerintem a saját gépeit jól megépíti:D" Ez volt a kép linkje, amin a gyöngyösi robi verdája látható natix feliratokkal.
Gondolom Atta azt hitte hogy Te azt hitted hogy ezt a gépet a natixék rakták össze.
szerinted ki mondta hogy van? nem értem a logikádat de te tudod
de ha 1x kimegyek vele, megtankolom, azt kimegyek a 47es 4sávosra végsebességet mérni :)))
fennvan a lánccccccc végre, de még kipróbálni nem volt lehetőségem :(
Nekem van újj hengerem !
semmi köze gyöngyösi robika motorjának a natixhoz.
én mentem volna csak történt 1 kis focis baleset pénteken
megy valaki holnap kakucsra?
Köszönöm a választ!
nekem nem volt 1000es szerviz, 500as volt, aztán 4000es. 11rongyot fizettem kábé a váltóolajcseréért meg egy enyhe átnézésért.
az elektronikát a 8000esen oldottam meg, lefizettem a szerelőt.
280e huf egy hiányos kamu motorért... reális
ez kemény bazz
Helló Misoc!Érdeklődnék h 2003-as Rshez nincs-e véletlenül sztenderen lévő motorleállítód!Az a kis 1,5x1,5es alaplap plussz hozzá 50cm 3eres vezeték és mindez a sztender felső részére van felfogtva egy csavarra:)(nem tudom h ennek mi a pontos neve azért írtam körül mert már küldött nekem egy csávó rossz ilyen leállítót)Szóval ha van ilyened ami müködik nekem kellene!
Mennyiért adod el azt a hengert? Így ahogy van.
na ezek a mai napi gurulásrol mindjárt szebb képek=)
nekem ilyen lett és a hengerem biza kakki
Ilyet szedtél ki balőle és a henger nem sérült? Eléggé érdekes...
nah akkor gyerünk csinálj 1 " Új dugóval régi gumi füstölés" című videót. mennyibe állt meg?