Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na újra itthon
Iszonyat Durva volt kint...(MONZA)
dobok majd fel pár képet Fotók közé...
Biaggival, Gary McCoy-al aláirattam a bukómat, Bayliss kimaradt most!
jaj, ne légy buta, nyílván nem mutogatjuk neki, pont erről van szó hogy férfiak(és fiúk ) egymás közt.
Nem. Ez a régi ruhája, kétrészes. Mert nem lett kész az egyberészese...
jobban tisztelem a bnőmet annál h a seggével tapétázzam ki az rs topicot... ő nem oyan h ennek különösebben örülne, a tietek igen, ennyi:)
geri látom a bukta után vett uj rucit:)
Hétvégén kis kakucs volt, aztán átmentünk Kecskemétre, mert kakucson fos volt a szervezés.
Nagykirály vagy.
PowerTape vs. Macska... 1 : 0
Bence mi a pinara izgulunk te a palyazasra. Melyik a termeszetesebb? Nah ki az aberrált? Peace!
most beraktam volna ide pár képet de ez a hal annyira elvette a kedvem, hogy inkább mégse
vagy netán a magyarország kinézetű husi jobban tetszik?
h aiklyeneket linkelek az jobb? erre gerjedtek? érdekes mindenki eltűnt megy a faszverés biztos :)
ja. nehogymá egymás közt ne mutogathassuk egymás picsáit.. sok nyuszigeci.
mondomén ottvan még a kép. nah linkej egyet a punciról, csakhogy benncének igaza legyen
te nem bazdmeg? nem a te csajod segge volt kint a fotóid között régen? vagy még lehet mostis
és azért hogy aki ne teszi fel a kezét mert buzi! az rágerjedjen 1 nőre és elálljon a buziságtól
már van benne piros is:D (meg kék is csak a rajtszámok ezen a képen még nincsenek)
egyébként nem vagyok buzi, ti viszont aberáltak vagytok az biztos
nem értem mi a jó abban hogy ilyen képeket teszel föl a barátnődről én tuti nem tennék ilyet.
na z3 akkor fenn a kéz?
majd elöbb utóbb rájöttök ,hogy minden a pina miatt van :)
ádám 1 kiscsaj jöhet. az alázós..
vagy 1 jó öreg cigányaszzony annál nincs is jobb
pápápápápápá.. most már mindegy.. mondjuk akinek ilyen csini sárga mocikája van..
akkor holtverseny :)
Z3 ezt neked csináltam csakhogy tudd ha baszhatnékom van akkor baszok!
jó hát z3 egy perccel lemaradt, igazából ő lett volna az első csak neki lassu nekem meg gyors a netem és ugyanaz a post megcserélve ért ide:D
nah meglett az első meleg jelölt :)
az volt a lényeg h aki először beszól az meleg :)
ne légy buzzi
vagy használd igy és akkkor már fényezésre se kell költeni
streetfighter lesz belöle