Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy csak te vonzod ezeket
Amúgy meg saját barátnődről úgy beszélsz ahogy akrasz, de amikor máséról akkor azért vigyázhatnál kicsit hogy mit mondasz...
Majd mikor az basz at akit a legjobban szeretsz rajosz h a nok nagyresze budos ribanc.
nagyon szépen köszi, valahogy meghálálom!
Én sose mondtam magamról ilyet...
És nem is vagyok az...
Van barátnőm, boldog vagyok vele, nem kell más...
Ti azt csináltok amit akartok...
A nagy nocsabaszok.
És tökéletesen megértem a csajt...
Olyan stílusuak...
Tyt elromlott a scanel csak fotózni tudtam.
ja eggen.
Egy haver kiicserélte egy kis tzr cdi jét egy ilyen 1000 forintosra, mert 10 ezernél nulla fokra visszaszabályozott.(mezei rc tag) mingyá másképpen ment...
Az egésznek semi más oka nincs, minthogy vedd meg a "tuning " cdi-t 80 ezerért.
nekem az az érzésem, hogy az rs nek egyenes(szabályozatlan) gyujtása lehet, az meg belül kb ennyi:
Ha meg szabályozott, akkor a nyakamat rá, hogy csak egy mezei r-c tag van benne, az egész kijön 1000 forint alatt:)
Szia Csombek!

Megcsináltuk úgy ahogy írtad, a száma szerencsére így kezdődött -071000-XXXX-XXXXX-,úgyhogy sikerült kiszedni belőle és most már rendesen működik,nincs benne a torpanás 5-6000 között,húz egyenletesen!Még valami kopogás időnként előjön benne,de nem tudom mitől lehet!Mondjuk én még nem hallottam mi lehet,mert este beszéltem a haverommal és ő mondta!De meghallgatom és leírom,hogy honnan jöhet,hátha többet tudtok mondani mitől van!
Még egyszer köszönöm a segítséget,segítségetek!
Kösz, kösz, rájöttem hogy inkább várok még egy kicsit csak legyen egy olyan gépem amilyet tényleg szeretnék. :)
U.i.: Szereztem suli utáni pár órás munkát. (Haladás :P)
gyúrós bukógomba?
én akarok házilag, de még perpill under construction
ha kurvázni jársz akkor a bnőd vagy a köv. bnődet titokban fogja tolni valaki... nem uszod meg... én erre már 17 évesen rájöttem h kapcsolatot vagy tisztán vagy seh, máskülönben qrvára beszopod.
jobbulást a sámsonnak!
meg soksikert az RShez :))
most akkor járjunk csak kurvázni? és akkor nincs nyom?
most egy-két cicin meg egy kis jófejkedésen mit kell úgy kiakadni? mondjuk mostanában eléggé hanagolt, szal igazából ő a hibás..
ezek előbb utóbb ugyis mindig kiderülnek... ha meg nem derülnek ki akkor visszakapod vagy tőle vagy mástól.
ja értem
inkább az a gond hogy túl kedvesek voltak..
legalább is ha azok is oyan stilusúak mint amit néha itt levágtok jocival:)
én a heyedben annyira nem lepődnék meg...
bakker.. cseppet kihúztam asszonynál a gyufát.. beleolvasott az msn-beszélgetéseimbe.. most viharzott el..