Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Tyt!

Már nem garis a motor!Előre is köszönöm a segítséged Tyt,akkor várom a linket!
2004/8-as revuben van este felrakom ide.
hehe vicces lenne :D
Az apriliával se nagyon ment, nem is szivesen adnám oda neki, nem könnyű vezetni gyakorlatlanul.
De ezt a lowridert elvihetné tőlem :D
azt lehet hogy apád többször vinné el mint te
tökéletes bármikor, és köszi szépen előre is :))
1. 8ezernél nyit a power
2. butított gyújtáselektronika van benne, elég egyszerű kinyitni ha már nem garis a gép (gondolom nem az). Leírást hogy hogy nyisd ki majd linkelnek a srácok minnyá
ha este átküldöm az úgy jó nkeed mert most megyek melózni és nem tudom fejből melyik revuben van 2004-2005körül volt benne azt hiszem.De megkeresem neked.
Sziasztok!

Abba kérném valaki segítségét,hogy egyik ismerősöm most vett egy 2002' Aprili RS125-ös motort,de az a probléma vele,ha lehet igy nevezni,hogy 5000-6000 között megtorpan,mintha vagy sok üzemanyagot vagy sok levegőt kapna!De utána 6000-től,amikor a power szelep kinyit,akkor már húz rendesen,de elötta az alsó fordulaton dadog,akadozik!Ezek gyárilag ilyenek vagy valamit állítani kell rajta?Arrow sportkipufogó van rajta,esetleg ez befolyásolja-e,vagy esetleg a főfúvókával van a baj,mert a gazdája valami olyasmit mondott,hogy őszi-nyári üzemmódban szokták cserélgetni a főfúvókát(bár ilyenről még nem hallottam),de nem tudja pontosan,ők igy használták!Gyárilag ezekbe mekkora a főfúvóka?
Előre is köszönöm a segítségeteket!
vaddisznó :)
Jééézusom ez a motor
hát hallod ha nem nagy meló akkor nagyon megköszönném :)))
kapsz sört ha talizunk élőbe
egy régi motorrevu-ben írtak erről a motorról, ha gondolod be scanelem neked.
igazából csak pár dolog tart vissza eléggé. Egyrészt Apu, ha megtudja h 1100as és 100paci felett van Másrészt lehet még baszaxás van az RS áfájával, lehet nem okés még az eladás. Ja meg hogy ezzel vége lenne a térdelgetésnek.

Viszont egyedi, kegyetlen jól néz ki, kényelmes hosszútávon a Benzintyúkkal is, full karbon, stb itt van szegeden, ha még nem adta el megnézem élőben
NA akkor Grat a mocchoz!
Következő Dt-n megleslek!
Most ezen filózok... Mármint elcserélni a Moccót erre.

http://www.kepesmotor.hu/kawas...

Még beszélni kell Rabócsival hogy mikor milyen rendezvény lesz a pályán, autocross, vagy drift után semmi képp nem akarunk menni,mert olyankor tele van a pálya mindenféle szeméttel, gokart után viszont még nem gáz.De most legközelebb kecskemét lesz vagy visonta.
RS folyamatban ,szépen lassan készül.
Okok!
Am neked h áll az Rs?
Mikor jöttök az Mx-el Pócsra?
tökéletes
NAgyon fasza a kis gép! Átírás is ellett intézve! Ugyhogy mostmár teljesen az enyém! Kb olyan 600-700km-et mentem eddig vele! am milyen olajat ajánlasz Ata Agip Speed 2T -t mondta! Szerinted?
Mintha láttam volna már valahol
ISmerős a motor ZSolti?
Egy kis ízelítő a hétvégi kecskeméti állatkodásból
Sziasztok!

Nem tud valaki első kereket cbr 125 r-hez?
Meg lehet érdekelne más is.
Néhány kép a motoromról!