Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok. Passz
fel-fel... szerinted miért üvöltettem tiltáson az RR-t mikor elmentetek mellettem...

Viszont úgy még jobb lett volna ha szólsz hogy mentek gurulni és akkor nem egyedül kanyarogtam volna
Akkor majd kiderül megmarad-e, mert lehet tudok rá egy félegyházi srácot aki megvenné!
És mi lesz a következő moci?
kérek két printscreent ez érdekelne
sebességmérés1

mérés kettő
Igen vasarnap nezik meg
Joci megvan még az Rs?
Talma a ringen.
Jó szórakozást!
http://titkosmotoros.uw.hu/


Andris remélem felismertél minket Ricsivel tegnap az Emil előtt Vörösváron
egen
nekem 8
Helyes! Es valoban tudsz is annyival tolteni?
4megabites a netem fent joci
tegye fel a kezét akinek ennyit forog: http://www.sportmotor.hu/motor... (és üresben előbb is szabályoz ahogy néztem..)
Te se jöttél motorozni tegnap!
Punciban!
Amugy kezetek holvan?
Helloka fórumozók
Nem tudtok eladó kipuffogó rendszert 06-os RS 125höz?
Várom az ajánlatokat, carbon dob előnyben, de a többi is szóba jöhet.
Köszi
A a Futurában nincs CDI annak nem kellene torpanni.
Hát erről inkább nem mondok semmit...
Hello! Ilyen megtorpanás lehetséges Futurában is az elektronika miatt, vagy abba még valami régi szar van? (Nekem is "gondolkozik" a power nyitás előtt)
sok sikert!
Megpróbálok az lenni!
Köszönöm a segítséget,akkor megnézzük!
Majd írok,hogy sikerült!
lehetnel kicsit onallobb

van egy CDI gyujtas elektronika a hatso ules alatt amit majd ugyesen ki fogtok venni. ha ez megtortent elolvasod a szamat -071000-XXXX-XXXXX- igy fog kinezni, ha stimmel mar fureszelheted is szet szetvagni meg ugy kell h a doboz hatuljanak az aljanak a kozepet kivagod eles kessel mig nem talalsz benne egy kis gyufaszalszeru cuccot azt eltorod ezzel megszunteted a lyukat 5-6000 kozott aztan orultok. nagyjabol ennyi
Szia Csombek!

Köszönöm a linket,még annyi lenne a kérdésem,hogy nagyábból körülírnád,hogy mit kell csinálni és mi a lényege ennek!Mert még ilyet nem igazán csináltam,na meg nem az én motorom! Nem mondom,hogy nem tudom megcsinálni,csak kéne egy kis írásbeli instrukció!
Előre is köszönöm!