Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gondolom mivel szét van használva nem túl hegyes már... hát ez van.. sztem ne eröltesd, inkább gyüjts uj gumira mint fényezésre
kvára uncsi hogy akárhányszor jocinak baszhatnékja van nekünk itt kell emelgetnünk a kezünk...
egyébként ezt muszáj itt?
fennakéz. valami finom kis tinilány alázás, mocskos beteg módon mindig jöhet.
mi va'?
wow.
akkor lassan jackass számba megy a kanyargás
Tyt kezed hol van, lent?
nekem is csak kb 3x volt most az egész jaszkari alatt lenn a térdem. Sajna parkolóról van szó, nincs elég lendület a kanyarokban.
A gumim kockás mint a nyuszi füle a mesében, lassan 14e km lesz a gumiszettben (d208)
bazzeg tedd már fel a kezed vagy csak nyalni tudsz?
hát, ja.. vzespólós buli..
te ne röhögjél hanem tedd fel inkább a kezed! vagy buzi vagy teis? ezé vittél a patakpartra?
te kérded rekikülös fiu?
mi az h nem elég? ebben neh többet fújjál....
egyébként elöl szokás nagyobb nyomást használni... nekem mindig elöl 2, hátul 1,8 volt hidegen... bár hátra talán tehetsz többet...
de az is lehet h nem jó a gumád profilja és nem tod gyorsan lecsapni... a térd letétel nem jelent semmit, de nekem az első pályázáskor zxr-rel a ringen kb 2-3 kanyarban volt csak lent a térdem... aztán vettem dávidtól egy sokkal jobb profilu gumit és onnantól nem volt semmi baj a térddel... ami mondjuk nem jelenti azt h még nem lehetne qrvára lejebb dönteni..
neked?
ez a beszéd!

nyuszik vagytok Mcfly?
sihuhuuu...
fenn a kezem
aki szereti a pinát tegye fel a kezét. legalább te Ádám!
ja, az első
mivan tornaterembe lŐdÖzÖl, jÓllÁttam megint megakadt?
mellesleg ma kurvanagy pöri volt az ALDI ringen, végre nem volt őr
Viszont arra lettem figyelmes hogy kb 2mm majrécsíkom így is maradt elől hátul, pedig mélyebbre már nem tudtam dönteni :( Valamiért állandóan elcsúszott az eleje, de mindig meg tudtam fogni. Haverok azt mondták nem elég a luft a gummákba. (1,9e 2,2h) Vélemény?
hőscincér