Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oszt az mé roncs?
*milyen
a zeressel
Figyelek,ha lesz ilyen,ezt Tatabányáról is bejátszanám
köszi
majd hnap körbefotózom
milyen roncsal? mijen motor volt az?
nah végre mentem 1,5hónap után azzal a roncsal... még jó hogy a többiek nem mentek gyorsan... legalább a kanyarok jók voltak!
szija Gozsi tudnál majd feldobni képet a rendszámtartóról hogy hogyis néz ki mert énis akarok majd csinálni egyet és ha látok a tiédről néhány képeket akkor mindjárt könnyeb lesz megcsinálni
1 centire állt meg tőlem kb, és nem győzőtt bocsánatot kérni, amúgy ott voltak a gyerekei is, szar lett volna a gyerekeknek ha a mami kinyír egy bringást
Hát van ilyen, ha hátra megy, mi az istenért előre figyel?
Engem ütöttek majdnem el így... csak bringával voltam, megállt, megálltma én is mögötte, erre berakja hátramenetbe, én meg bringáról már leszáltam, megigazítani a kipuffot(aprilia ) a hátamon amit havernbak vittem, csak nem tudtam tőle nagyon mozogni, vicces lehetett az a kalimpálás amit levágtam ott hogy észrevegyen
Jó lett
Hello mki!rég jártam erre csak gondoltam megosztom veletek Atta barátunk újabb nagyszerű alkotását,THX Atta még1X
ahhoz is sok ész kell
Mind1 azért kössz.
bazzz... most akasztottam föl a bőrszerkómat... úgy néz ki mintha valaki telibeokádott volna rovar belsőséggel
Sajna vannak ilyen idióták. Ma épp nekem tolatott az egyik...
holnap nem gyün valaki gurulni egyet a környéken? Egyedül nem olyan fun...
MÁr kb 3 honapja eladtam
kár, hogy a pali ezt nem így gondolta
mondom rajtam volt a motor semmi baja az idomnak csak az a tartóbigyó törött le... felfogta a többit az index a kormánycsutka a lábtartó a kipu meg persze én ennyire szeret a cbr hogy inkább rámugrik ezért is vagyok vele még mindig tudod
rs nemtud megszorulni mivel egyenlőre nem is megy (igen még mindig nem vittem el szervízbe )
szép
Ápolgatni kell őket. :D
Még jó hogy nem esett nagyobb baja. Ritkák a motoros lányok vigyázni kell rájuk.