Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aztat minek e?
Jaja, viszek 1 csajt is
balog józsi... a gyújtás eletronikának jó kell hogy legyen külömben kicsúfolom tytet amúgy másik elektronikával is ezt csinálja... most a kábeleket nézi am.honnan ismered?
Május végire fogsz jönni?
Jaja kint voltunk....több mint 10ezren voltunk, néha mi is eltévedtünk, meg 1szer hátulról álltam a 2sport pronak, és nem tudtam, melyik az enyém ! Meg az a millió ember, meg már hely se volt, sok totojázás miatt be is köpött 1 gyártyát az AF1! Jó volt nagyon, legközelebb remélem találkozunk, és megtalállak!
Felnicsíik csak a vaku miatt világít...
Egyépként szerintem ismerem a szerelődet!
Én gyujtáselektronikára tippelek!
Hát nem csoda hogy nem találtál amennyien ott voltak....
Néha komolyan nem találtuk meg hova raktuk a motorokat
attáékat láttam meg ts RS-ét...
te szemét! mi az a szép világító izé a felnin? vagy csak felnicsík?
Jaa még láttalak is, odaakartam menni hozzád, tudtam, hogy fórumról vagy, csak nem találtalak utána! Egyébként Attáékkal mentem ki, utána CartmanXXX-el voltam, meg még 1 Sport Pro-s sráccal, jól néztünk ki együtt!
cép rs
Voltam
Énis nem azon a lényeg, csak szépen elkezdi sorolni a végére meg belöki h szopás meg idő...
labika te voltal madarason? Mintha láttam volna a sport prodat...
Aha,végülis 450ért egy rs........nem is tudom,még alszom rá 1et
a szopás tetszett? hé mi a pinát szeretjük!
Milyen az a nagy kpm es vizsga?
A vége tetszett!
( 100 körül jársz)
kihagytad a nagy kpm es vizsgát
Muszaki, eredet vizsga, regado, okm iroda, ido, szopas. Cirka 80.
kpm es vizsga

vedd má meg 350 ért az enyim oszt ne érdeklődj...
kb 100 e méf h rendszáma legyen
én csináltam... megérni megérte de nem nagyon ... fárasztó + az olaszból behozott mociknak kb hulladékká használt a motorja... kb ezekkel 1ütt ugyanott vagy mint ha vennél 1 jó magyar rst
Sziasztok!
Nézegetem a hírdetéseket,és sokat látom,h forgalomba helyezéshez szükséges papírokkal.Az most tulajdonképpen mit is jelent?Csinálta már végig egyáltalán valaki ezt a procedurát?V csak jól hangzik,és odaírják... Illetve mennyibe kerül kb?
Thx
,,csak" és ez a baj hogy ott az idézőjel milyen szép világ lenne ha mindenki olyan mocit vehetne amit a tudása enged (anyagi keretek nélkül) na jó nem álmodozom mert még a végén politikusnak fogtok képzelni