Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok csak eggyet szeretnék kérdezni meik a jobb honda nsr 125 27 ló power szelep vagy cagiva mito vagy aprilia rs 125? mert most akarok venni és ez a 3 tetszik
az melyik? az uj?
felesleges, banán seggűt akar
énis :)
vagyis az enyémis eladó...
én felvettelek:)
hellosztok

nemtud valaki ocsón rs -t? ha idom sérült vagy valami karcos az nem számit vagy az se ha nincsenek meg az idomjai ! és joblenne a ujabfajta lenne a szívlámpás! ja az se baj ha külföldi papirjai vanak de papirok legyenek hozzá!4

elöre is köszönöm a válaszotokat!

ja és akinek lenen vagy tud az irjon: soos214@freemail.hu
msn: piiiterke@hotmail.com
Volt az is. Jó előre villogot is nekünk egy autós, amit JoeZ nem vett észre úgyhogy ő mintha misem történt volna, folytatta útját 120-szal a 60-as útszakaszon
f'szt.rendőrautó a város határán .
jóvan... beparáztam... és akkooo mivan?
aha. a hang.
vááá 11.-én.
Kérdezted,hogy 1.-én kakucson licenszes balhé lesz e, Husaberg kolega azt írja a supermotyó topikban,hog lesz licenszmentes is, de zat nem tudja milyen kategoriák lesznek.
hy !

Bencce akkor kedden megyek a csizmáért. Amúgy még a képek nem jöttek meg mindig :S kistuning5@citromail.hu próbáld újra, thx
220-ig huzattam ki a 11-esen azon az egyenes részen amire gondolsz. Aztán megszólalt egy hang bennem hogy talán ezt mégse kéne még és visszaengedtem a gázt.
amikor megelőztelek dobogókőről lefelé, az rohadtúl nem volt jó ötlet ! Jöttek szemből és csak akkor esett le hogy lehet észre se vetted hogy betettem melléd a motort. Úgyhogy összeszorítottam a fogam és elmondtam egy gyors imát, hogy nehogy rám boríts a kanyarban!
és hol a vége? ne mondd hogy még nem vágtál be egy bogdány utáni egyenes szakaszt...
a Ricsi hol nézte be a kanyart?
meg ha jó lenne akkor lehet megvenném..
én gyulai vagyok nemtom ki lenne a közelebb ha végül is ki kellene próbálni?
nekem van rezom
hova valósi vagy?
De gyere is fel
Nekem van eladó gyári katalizátoros kipufogóm eladó.
Az biztos, elég szépen haladtunk. Dobogókőről lefelé k.rvagyors vagy bassz
Vagy én vagyok túl óvatos
szaboatika@hotmail.com