Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tyt írd már le légyszi azoknak a szevízeseknek a címét ahol neked értettek hozzá:D (jól megaszontam de ígypontos) hely,telefonszám cégnév...
Ez csak egy jó alap, amibe beleköthetnek...csak azért kérdem, mert azért rossz lehet, mikor ezen múlott a műszaki, főleg ha eladtad az olykor értékes gyári dobot.
enyém most megy műszakira, arrowal fogom vinni és nekem is belevan írva.
úgyhallottam 299nél letilt :S
Tyt megkérdezhetem, hogy miért adod el a gyári rendszert? Arra nagy szükség lehet, főleg műszaki vizsgánál. Ráadásul az arrow-ba van ütve a "not for road use"....ismerős nélkül cinkes lehet.
Bocsi a kérdésért, csak kiváncsi voltam......
magad nevében beszélj
Sziasztok!
Van valakinek itt 93-as Aprilia sport pro?Mik a tapasztalatok?
Mennyire megbízható motor?Jó ill. rossz tulajdonságai?
Nem sok infot találok róla.
Előre is köszi a választ!

MSN:aprilia.sintesi@citromail.hu
sziasztok nem tudjátok hogy a 130 as gumi hogy reagál az rs en szerintetek jó az rá?
jaja
Majd ott talizunk!
azt gondoltam h te ott leszel
annyira nem stock de nem a verseny miatt megyünk hanem csak moccozni gyorsulni 1 jót!a cross ellen semmi esélyünk jol tom!de nem is érdekel az eredmény!csak poón
stock 125el?
Én ott leszek!
nincs kedvetek majd maj 31.én Kunmadarason gyorsulni?
Mi rsattával megyünk!ha van kedvetek gyertek!
kisebb súly,kisebb rugózatlan tömeg,jobb hőelvezetés
cross gépeken meg "kiganézzá" a sarat :)
Kössz!
"A hullámokra azért van szükég, hogy a féktárcsát minél alacsonyabb hőmérsékleten lehessen tartani, annak érdekében, hogy a fékhatás 100%-os maradjon"
Igen, hol fog, hol nem
Nincs mit, szerintem rakj bele másik olajat, és jó lesz! Sok szerencsét!
A hullámos féktárcsaknak van valami előnyük? Az egy dolog, hogy jobban néz ki, mint a sima, de javít valamit a fékhatáson?
Lamellákat most cseréltük ki kb 1 hónapja de azt sajna nem tudom h milyen olajat rakott bele szerelő, de majd utánna kérdezek! Kösz
Váltóolaj milyen van benne? Akkor szokta ezt csinálni, amikor rossz benne az olaj, és ragadnak a lamellák!
Ja és ahogy hallgattam a hang mintha a karburátor és a henger felől jönne. Ma reggel jól megázatattam esőben de nem hiszem h ettől lenne baja...