Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs mit tenni egyébként 1ik sem olyan szar ha nem lenne nálla jobb vagy megbízhatóbb ... minden csak pénz kérdése
Azt RS el jar.
olasz kocsi pfújj ugyan ojan szar mint a motorjaik... kivéve 1et 2őt (van pár japó mociba olasz blokk mittomén melyikbe vmi supermotyó vagy hasonló kistúra) ferrari szar nem indul 20 fok alatt. nincs benne feltöltés ... hallottatok már arról a kifejezésről hogy árnyékmotor ?
ez plugyanaz a modelll
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
jah meg az is h vizsga nincs tehát nem magyaro. vették. aztán kitudja mennyit pörgettek ezen az meg h st ilyet nem is találtam a hasznaltmotor.hu n
valami g betüs blokk meg szélesebb burkolat ilyenek
Kár
szerintem ez 1 frissen fényezett otor pl az ülés alatt lenne gyári matrica.
de serintem akkor járnál a legjobban ha véletlenül Bagi Zsolt errejárna Ő felvilágosítana...
és pontosan mit is takar az hogy st?
amiket belinkeltél azok a régi tipusok ráadásul nem ST. Ez valami plussz sportosítást jelent. :)

Na erről van szó amúgy:

http://www.vatera.hu/item/view...
Persze,hogy nincs.
egy előző forumon azt mondták hogy jobb hogy 2 ütemü mert:

1.dupla teljesitmenyt kapsz
2.nem unod meg 2 het utan
3.gyorsul 100 folott is

Mocibol ok a japan de kocsibol csak olaszt szabad!
én nem azért beszéllek le mert ez 4 utemőű kurvajo h négy utem tényleg elmegy kurvasokat meg 3,5 ot eszik.
cserébe 2havonta hengerfejes
töltés 3 havonta elszáll
rengeteg rejtett hiba...
AF-1 SP
egy előző forumon azt mondták hogy jobb hogy 4 ütemü mert:

1.nem úgy szól mint egy kávédaráló
2.nem fogyaszt annyit
3.nem kopik el olyan gyorsan a motor

ezeket nekem irták,ha nem így van bocs.

Kurvaélet..

akkor itt is igaz mint az autóknál?
CSAK JAPÁNT SZABAD VENNI,annak ellenére hogy az OLASZ a szép?
egy 99 es 125 os leót nehogy megvegye 250 ért
én 160 ért vettem a 98 ast és 150 est!
ég és föld
a leonrdo az eleve 4ütemű...
és a leonardoban valami szar blokk van. nemjut eszebe h milyen de ha olyasmit akarsz venni akkor olyat vegyékl amiben yamaha majesty blokk van. nah azok jobbak. nekem 2 hónapig volt meg a leo de nemvolt töltés és ha 100 felett mentem 1xuen leállt és nm jöttem rá h miért. kapott uj karbot, uj szijat stb. és igyis jah és utánna nemindult elsöre be...
Vedd meg 250-et megér!
Ha meg szar megcsináltatod és talán még többért is eladhatod!
hát ez gáz...mármint hogy így lebeszéltél róla. Pedig úgy beléltem már magamat. akkor az aprilia rs 125nek gondolom semmi köze a leonardohoz. nézzek inkább azt?Ebben az lenne a jo hogy 4600kmt!futott csak.szinte új még ha 9 éves is..
Google-ba beirod és tuti ad ki valamit rá!....
eladja külön is beszéltem vele. 750 e ft külön az rs
nah viszed?
nah

először is felejtsd el a leonardót!
nekem volt rengeteg gond van velük..
50 es papír nem legális ha még biztosítást is kötsz rá főleg nem. a 125 ös kb12-14 le. kurvasokat csal au órájuk amugy a futóműve és féke ehez a teljesítményhez super.
nah de akkoris felejtsd el. főleg h nem rendszámos.
hello lordus


add már el külön az rs-t ! Én vinném külön! és zsém is van ha külön eladod az rs-t!
amugy nemkell senkinek a gépem 350 be?