Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg a tanárokat öljük meg, mindenről túl sokat tudnak!
nah szal úgymondom hogy gyűlölöd az olaszokat azért vettél hondit
De jobb lenne ha nem lenne tanu igaz-e?
a tanárok már le vannak fizetve
Mi te csoda? Nsr-em van. Japán blokk, olasz dizájn. Jobb nem is lehetne
Azok értenek mindenhez, jó kis vodkát öntenek a tankba, biztos megy! Ok, szomszéd elintézve, még valaki? Volt tanár? Régi postás?
Én román, közbe apám Náci tiszt volt, anyám zsidó, akinek az anyja néger, az apja japán....biztos megismersz! Ez ilyen vegyes lesz, úgy tudom, meg az oldalon is mind2 helyre be van írva, de ugyis sok motoros lesz!
azért vettél cbrt mi? gyűlölöd az olaszokat
ha értenek az rshez akkor hívjad:D:D amúgy a szerelőt nem kell MÉG de a szomszédot el kéne tenni láb alól lenne 100e em rá (lövöldözi légpuskával a macskákat 7e ért vették ki a macskából a golyót)
Úgy tudtam ilyen ótógyorsulás lesz. Amúgy néger vagyok. Ti is?
Ukránokat hívjam? Wöháháháháááá
én tudom ki átkozhatta el!
Látom te is olyan elmebeteg vagy, mint mi...majd megértjük egymást az biztos....sok hülye haverommal együtt! Amúgy igen, május 31.
Erről eszembe jut 1 eset, haverom a pözsóban dolgozik, és mutattak 1kocsit a szervízben, körbejárta szolnok megyében az összes pözsó szalont, sehol se tudják mi a baja, gyönyörűen jár, de menet közben leáll....már millió helyen volt, mindent cseréltek benne, de semmi! El van átkozva....lehet a te RS-ed is el van átkozva...
Mikor is lesz a következő? Máj. 31? Csak azért, hogy még fogorvosra jusson időm.
okés!
Jogos.
Na majd ha találkozunk, gyere oda hozzám
1 hónapja van nálla néha hajnal 3kor is bütyköli, már híre van ennek a mocinak! lassan kiírom hogy aki megszereli el is viheti:D amit lehetett szétszedett most 1enként a vezetékeket vizsgálja (gyújtás):D
Nem, de ledolgozza......
Fizeti a benzin felét?
szerintem én is ott leszek ... hozzatok már nekem is 1 csajt plz
Nehogy elszálljon az AF1 ....csak még nem tom melyiket vigyem
Haverom unokatesója! Jó arc! Hát bazzeg ez azért eléggé durva hogy mindent kicseréltetek benne és még mindig nem jó... Lövésem nincs mi lehet a baja....
Te is jösz? ÁÁ végre, mekkora Fórum tali lesz! Örülök a sok ismerős arcnak(motornak, arcokat még annyira nem ismerem ) Jöjjünk minél többen, veressük majd gépeknek, vaze!