Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Bocs,hogy ide irok de sehol nem találtam jobb Aprilias forumot.

Szóval szeretnék venni a nyárra egy motort.Egy Aprilia Leonardo 125 ST-t néztem ki magamnak.
A motor 99-es 4700km-t futott és 250.000ért adnák.Az első kérdésem mindjárt az hogy megéri-e?Idős de kevesett futott.Egy nyaralóban használták csak.Aztán a másik hogy a 125 ST-ről sehol nem találtam semmit.Annyit már kideritettem hogy három fajta van.1 a sima leonardo az ST és az RS. A második kérdésem hogy az ST hány lóerős vagy hol találhatok valami bővebb infot róla ill,mennyivel gyengébb mint az RS?
A harmadik kérdésem,hogy azt mondta a tulaj hogy 50esnek van levizsgáztatva,vagyis arról van papir.Ez amúgy legális? ill ez müködik hogy el lehet sütni egy 125ös gépet 50es papirokkal?(mondjuk ha 9évig ez így müködött...)
köszönöm a segítségeteket előre is!
gilera sp? nem narancs színű?
szerintetek csak ugy felbasznak ide lopott motorokat?
nemhiszem...
vagy csak naív vagyok
de azért a pinát szeretjük Ádámmal. nem kicsit, NAGYON!
Atti is rohadt olcsón adja az SP-jét pedig az is tiszta.de ritka az ilyen meg tulajból is mint Atti sajna
Hát ha ezek nem lopottak akkor én már vinném is :D:D:D:D
Az AF1-eken van rendszám?
Namost anélkül,hogy meg akarnám védeni, de tudok NAGYON OLCSÓN két af 1-et,meg vagy 4 emzét, meg robogókat, és tutira nem lopottak.
Leestek a kamionról...látod az rs esett a legnagyobbat a többi biztos az rs-re esett (amúgy passz)
Áájjj nem tudtok ti semminek se örülni!
Hát ha ez neked jó...
Ajj már megint ez a rosszindulatú hozzáállás....a politiklusok a MAGYAR ÁLLAM JAVÁT akarják, és nekünk, magyar állampolgároknak akarnak jót!
ez alapvető
Ha politikus akkor hazudik...
Olyan rossz indulatúak vagytok...biztos 1 jótevő, aki segiteni akar a magyar motorosokon, és azért adja olcsón a motorokat, biztos politikus....
megvan az nrg. meg az enyém levegős. mástól lopta
össze lopkodta mi?:D csak rossz helyen árulja:D
A Scarabeo a postásé volt, az Nrg csongié, a másik hulladék a szomszédé, és az rs meg Aprilia nyiltnapon látta hogy eladó és gondolta elhozza. Ennyi
lordus miért is ennyi a 4 gép? valami nemkóser velük? vagy most eltüntél?
Meg, ahogy nézem a gumi sem az első métereket tette meg
jó lenne az az rs pályamocinak mi? csak minek még1?
meglehet de úgylátszik hogy segédmotor rendszám nuku de még visszapillantó sincs
jah, szerintem nem volt nehéz rájönni. de ha lenne ennyi pénzem megvenném öket
lopott... ennyi
foggalmam sincs de ha te tudod akkor megoszthatnád velünk