Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja vkinek eladó kipuja lenne akkor lemennék és fellehetne próbálni :s csak nekem nem sok rses haverom van inkább nagyobb ...
Mondta a Vater h az Ádám elég keményen besokalt az egyik jobbosban Vörösvár előtt....
Kemény lehetett h átment a full szembesávba
kiput azt sajna nemtudok de biztos van itt valakinek eladó amiben benne van a katalizátor, vagy azis egy jó megoldás lenne ha valakitől kölcsön tudnál kérni néhány órára és azzal kiprobálnád
hát kb de reméllem lessz vmi
Add meg msn-ed!
semennyit?
350ezer hufff forgalomba helyezheted, van hozzá papír. Hibátlan a motor
lehet de honnan szerezzek 1 próbakiput?
Sztem nem jó!Addig add el míg tudod!Én most pont megvenném
Helló. Én most vettem egy RS 125öt. Mit szóltok hozzá? Igen 50esként..
csak 125ös jogsim van ezt azért vettük hogy gyakoroljak de jó lenne már 4t mondjuk erhát-on ,cibrihátszáz-on vagy gixerháccáz-on arra sztem nem kéne ennyit költeni.
Szia Mario!
Tudom nem egy a kettő de amióta az RS 50emből kilett vágva a katalizátor nekem is néha olyan mintha megakadna 6-8 ezer között ilyenkor visszaengedem a gázt és megint elkezdem húzni vagy visszaváltok egyet így átugorja azt a fordulattartományt... ezután már jólesz(legalábbis nálam)
dobd ki vegyél fzr250est.
2-3 hét és rendesen rád kérdeznek mit csináltál előtte a motorral, castrol r2 legyen benne( és ne fullig mert akkor abba köt bele, hogy utánna töltötted rá (csak normálisan).Én dunakeszire vittem és készülj fel egy kötelező szervízre (így -s úgy is leszedik rólad...)
Jameg szerintem ne lábon vidd el a moccot (befog állni a csapágy-- megfordul a főtengőn azt cumi).
Ha felhívod öket van olyan lehetőség, hogy ingyen beviszik a motort a szervízbe (feltéve ha szabad a szállítókocsi)...
Sok szerencsét hozzá.
ejj, az aranyifjak..
ma már csiszoltam csak elfogyott a dörzspapír meg holnap veszek 2 flakon festéket (lehet nyomok rá 1 bordó viper csíkot) bár lehet inkább az 1. pályanap után ha már tudni lehetne a moci baját...
joéjt
mikor állsz neki a pályaidomnak?
a dugó az tuti fasza méretű (2en nézték) a kipu meg mondom a gyári csak ki lett most vágva az a nagy katalizátor ...
asszem ezeket is átnézte , gyertyát nem de majd holnap veszek br10eg és b10eg
Most már elvan,nyugodt vagy?
Kellett neked háttal állni
Bakker boccs miután felpakoltam esett le h nem takartam el...
Baszki a rendszámomat lerakarhattad volna
Jó volt a mai túra!
megvan a szint pókember