Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hellosztok szerintetek megéri darabokból összerakni egy rs 125 öst?
igazad van,de aki nem ért hozzá ,annak mmagyarázhatod,hogy ezeket időközönként fel kell újítani 1-2 alkatrészt cserélni...
Amúgy szerintem olcsóbban megúszod, ha varróval átvárradot a pirosat feketére hasonló/ugyan olyan anyagból. Akkor meg már egyedi is lehetne az ülés...
Hogy áll az rs project?
És mi van a jogsival?
http://www.sportmotor.hu/motor...

nézzétek meg, ez a vásárhelyi brigád legújabb videója, feltűnök rajta énis 2x a nyomi stoppie próbálgatásommal :D Viszont a többiek ászul nyomják
Mariobully (asszem Te kérdezted )

Aszalós Ádám
Dunakeszi Határ u. 2
30/5104282
Ott van például az én riskám. 4 éves 3200km. Vigye el valaki. Kösz.
Tényleg van papírod róla? Az zsír
Az enyémet tuti nem engednék át.....
Valaki nem tud új RS-hez fekete 1. ülést?
Nem cserélném, venném.
CBRracing
azért adom el a gyári rendszert mert nem tudok mit kezdeni, foglalja a helyet, nomeg a pénz is kéne.
Az arrow rendszerem utcai homológ, E betűvel, homologizációs bizonyítvánnyal (sorry ha szarul írtam..)
Szerintem ez a visszapörgetős dolog azért nem mindig igaz....előfordulhat, hogy valakinek közbe jön valami, ezért a motor többet áll, mint megy. Nekünk is a garázsban áll az er-5 3éves múlt pár napja, van benne 6500km. Ez nem tűnik soknak, mert kevés is. Apa csak hétvégenként motorozik de ha az idő is rossz, akkor már annak is lőttek...
Szerintem nem lehet általánosítani, van olyan gép amiről tényleg virít, hogy van valami, de azért olyan is akad, akinek szimplán ideje nincs.
Itt egy példa, hogy milyen nagy idióták is léteznek. Érdemes megnézni a szöveget és a km óra állását....link
nekünk az astrába 52ezer km van benne 2001 óta és zsír újonnan vettük. de én már szaporítani kezdem a kmek számát
Akkor meg abba köt bele,h össze volt törve az eleje... El kell küldeni a francba az ilyet, 10-15 ezrenként,ha nincs hiba úgyis bele kell nyúlni ezekbe a blokkokba,lehet már mindenből a 3. új alkatrész jár benne,akkor nem értem,h miért nem tökmind1 mennyi van benne,nekem is most fordult át az 55ezer,és?
Szerintem kétütemű gépnél TELJESEN MINDEGY a kilóméter... Sőt igazából leszarom.... Autónál sem mérvadó. Most, hoy nézegettem az autókat, az egyik kedves ismerősömnek mutogattam, h mik jöhetnek szóba és az egyiknél mondta, h basszus ebbe már majdnem 200 000 van. A másikba csak 101. Mondtam neki, hogy ez nem mutat semmit, csak annyit, hogy reálisabban van visszatekerve a kilóméterórája annak amit én kiszúrtam Elájult. 101 000kmnél láttatok már tükörre kopott kormányt, meg fehérre kopott váltózsákot?
mondd azt legközelebb,hogy bontóból vetted az órát vagy vmi...nyugodjon le,ha teljsen topon van motorilag,akkor nem tök8 mennyit mutat az óra?!
13 évet állt gépet én nem vennék meg
Nem tudom mit várnak egy 10éves géptől... Neten multkor néztem 93as mito 7EZER kmel, nah ehhez se füzök inkább semmit, mert elég röhelyes...
egyébként én megértem a visszapörgetőket... engem is felhívtak már a motorért, minden qrvára tetszett neki aztán megkérdezte h mennyi van benne. gondoltam nem hazudok megmondtam 65ezer km, 13 éves gép... hát teljesen elhült h Uristen hát iyet...
mondom nem tök mind1 ha most lett perselyezve az a qrva henger (tudom h nem nicasil, de tényleg szép munka és soha nem akadt alattam), első dugó és a hajtókar is elbír még 2 dugót?
hát ő ezt nem érti és közben iyen hangokat adott ki h pfffff. hát menjen már a picsába... majd bepörgetem neki 500km-re... azt mondom állt 13 évet véletlenül egy garázsba és akkor majd bolodogan elviheti.
én 12ezer kmmel vettem a hondát anno :D itt állt éveken át a szomszéd garázsba csak volt neki de nem használta semmit ... szóval "jól" jártam vele hogy megvettük
jah vicc aki 10 éves géphez is odaír 20ezer km-t...
konkrétan KM óra állásra gondoltam...
99es gép ami 8 szezont használva a 45000km kb reális ...éves 5-6000km
MISOCnál reális az éves 500km
Nem folyik le róla a trágyalé
látszik hogy még nemvolt MISOC kezében
Amúgy fémerősítésű... volt...
király a szóközöd, látom kicsit felidegesített