Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

600=6000
Hello! Lenne egy kis problémám. Ma mentem a motorral egy kört kb 10 perc után elkezdett ilyen síkitó nyikorgó hangot adni. Ahogy váltottam és ráengedtem a kuplungot mintha nagyobbat motorfékezne. Kipróbáltam h reagál 600 felett de kb 7500-nál 1xűen leállt. Szerintetek mi lehet a baja?
Jó volt ez
Azt várjál még nem is hoztam a jobbik formám. Egyszer eljön valaelyik állat haverom is egyből besikítotok a nevetéstől. Ott állandóan lengetnek h cigiszünet

Most lett kész a corsa 2 hete már csak a bőrözés hiányzott és ment volna a tuning&stereo-ba
rádobott fél év alatt 1.2 millát csak a spoilerkitt németországból fényezetlenül 500000 körül volt.
mint1 jóllakoott ovodás :D énis kajás vok!
szépmoci:) enyémis 50esként van, neaggodj nemlesz vele baj sztem. nekemse volt pedig besülés előtt pár nappal állítotak meg és semmi gáznemvolt
hangyafasznyi különbségeknél miért köpködi mindenki a másik típust? :D
mit akarol? senki nem vesz olyan retket , mindenki aprilia-t vesz mert 99999x jobb mint egy cagiva nekem is van 5
te kis retek egér, nem is tucc motorozni esel-kelsz egész nap
Szerintem ez a szerpentinezés egy állatság, faszom kettérepedt a szar utakba, nem bírtam rendesen ledönteni a motort, de a társaság miatt megyek legközelebb is
Tömi a fejet
ok.megprobalom
bazz akkor plz gyorsítsd meg az eljárást mert már vagy 2 hete erre várok. Csak van valami magyarországi ismerősöd akinek elküldhetem!
Kéne a pénz baromira, no meg a kipuff is sok értékes helyet foglal a garázsban.
Plz 2 napon belül találj valami megoldást!
montam hogy kell csak keresek valakit akihez lehet kuldeni.
pedig nsr topicban most is írt pont!
hát elvileg kell neki, csak mondtam h szlovákiába nem küldöm ki mert 8rongy a posta.
mondtam neki h mondjon egy magyar címet (valamelyik ismerősét), ahova elküldthetem. de nem jelentkezik
h h nem akar jelentkezni érte
MÉG MINDÍG ELADÓ 2006 RS125 GYÁRI KIPUFFRENDSZER!
Rezonátor + dob + csonk. Hibátlan, makulátlan, 8000kmt futott, katalizátoros!
Moker nem akar jelentkezni érte, úgyhogy aki akarja viheti :)
Dobogókő féle gurulásra én is feliratkoznék
Rs-t vegyél!nekem van eladó olcsón és rengeteg alkatrész nélkül!1998-as!
Ha érdekel:06302921030
mustad@freemail.hu -----email
Cagivát vegyél!nekem van eladó olcsón és rengeteg alkatrésszel!2002-es!
Ha érdekel:06205276126
barcelona16@freemail.hu -----email
Fogadjunk
Csiorgó elsőgumi, + kátyú szerintem elég úgy 100 ról, nem? Vagy bukkanó.... És nem ütött fel! Én sem kis tárcsasimogatásra gondoltam.... Az lehet, hogy eléri a rugóút végét, de lassan, finoman, nem koppan, nem üt fel!
Itt a te járgányod
gondolom NEM sztrítrészingelt a csávó, vagy POONT most nem..