Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"ilyen úton én nem is szeretek menni,"

városban nálunk az utak 80%a gány, városon kívül 90%. nincs más lehetőségem!
Városban csak ott fékezek nagyobbat elsővel, ahol megfelelő az aszfalt. Mivel ez ritka, inkább előrelátóan kurva hosszú féktávot veszek és a hátsót csipegetem, úgyis jó le van terhelve alattam a motor segge, nem csúszik az meg olyan könnyen :D

amúgy family center parkolóban nyomtuk a stoppiekat (AdrinXt, Ádám/etz/, én), bár én a másik kettőhöz képest lófaszul nyomom :))) Videó hamarosan fennlesz itt
még az rxé se nagyon ütött fel..olaj nélkül se
öööööö jogos, akkor úgy értem supermotyót és krosszgépeket leszámítva :D
voltunk este az Aldi ringbe, ász volt a körözgetés... Koptattam egy picit a térdem :)))
csak az a nyomorult őr, nem bírta elviselni hogy este 10kor a totál kihalt parkolóban megyünk körbe körbe, ezért ránkhívta a zsarukat, de időben menekültünk :D
üsd fel légyszi a wp extreme villámat,köszi
Hát ha éppen élni akarsz akkor lehet hogy kell az elsőt is hazsnálnod, ilyen úton én nem is szeretek menni, max lassan, hogy ne keljen csak lassítani, de hát vannak kívételek
Aki szar úton fékez nagyot, bárminek felütheti az elejét.
Szerintem a legnagyobb balfaszság szar minőségű úton elsővel fékezni nagyot, összeül a teló totál, és nem képes csillapítani az egyenetlenségeket. Én gány úton inkább a hátsó fékkel játszadozom (bár én speckó eset vagyok, sokat használok hátsó féket).
Amúgy meg nagyon nagyon erős fékezésről van szó...
Próbáltad volna ki itt a hegyen
Nem a legjobb az út, itt jobban élveztem az nsr puhaságát
Nana az AF-1 villája nem üt fel, ha midnen rendbe van vele!
ha lesz még ilyen dobogós menet,megyek én is szívesen 2 hét és kész lesz a vas...aztán meglátjuk mi lesz..sm vs speed
úton
Most keltem...
Hát af1 villája is felüt szar utón fékezve, pedig az keményebb mint az nsré...
Hát 29 Le, és nincs power szelep nélküli változat...
Cagiva kényelmetlen, rs kettő között, nsr kicsit kényelmesebb...
Nsrnek buta a futóműve, nem olyan jók a fékei mint az rsnek, de sokkal megbízhatóbb mert nincs annyira kihegyezve...
Egy barátom tegnap csúnyán frontálba tette a Corsáját
Szerencsére jól van nyíltak a lufik
Az nagy sztori volt
Láttam h nagyon jössz mondom elkezdem b.szni neki. Erre megyek a kanyar felé túl korán elvettem a gázt mert nem emlékeztem h ez mennyire szűkül be Mondom most biztos benéz mellém belenézek a balos tükörbe sehol nem vagy és akkor robbantál be egyből satufék h elférjél
És utána ha nem lettek volna autók nem érlek utól az életben
Sokat dob neked az a gumi az biztos
Dobogókőről lefelé aholvannak az egyenesek asszem az utolsó jobbost sok volt és kicsúszott szembe
azok 99 től vannak nem?
igen de mondom a tied nem a banánseggű szivlámpás:)
enyém 98 as
de 3 kilója van rá huylegyarek amugy...
ami 98 tól van!
különben is vegyél busát. faszt izzadsz, bő millióér kapsz első szériás busát, ami 3kiló fölött megy.
mito? vagy rs. ültem nsr-en, de az pl fékezésnél is felütött. (bát joci nsr-e is elég puha volt, de az azé nem)
az rs szar. mitgondolsz az rs forumban mást fogunk dicsérni...
mindegyik másban jobb...