Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elvileg mi is megyünk! Én robogóval, Geri meg még nemtudja., :)
Amugy hozzászólva rs-re a 150-es gumi mindenképp kell. Nem hiába találták ki a gyárak, hanem azért mert ezzel a gumimérettel lehet elérni a váznak a legnagyobb fordulékonyságát, de ez persze nagyban fűgg a hátsó és első futőmű beállitásán, hogy milyen olaj, mennyire engedted le stb. Amugy megnéztem az uj Rs-eket hát a hátsó futomű kurva kemény és kicsit lejjebb lehetne tolni lazán.
te megtudod csinálni nekem? Igazából racing Rs-be kéne és nem lesz gáz ha ilyen modón lesz megcsinálva?
Guminyomás gumiméret,kanyartechnika, futómű be/el állítás
Ezaz bassz de nem vágom miért nem csökken a majré elöl amikor már hátul alig van Mondjuk hozzátartozik az is h sztem nyáron a 30 fokban 2x jobban be lehet majd dönteni most azért még néha-néha csúszik
jah látom eger :)
yamaha merre lax? én elvittem volna ha kifizetet a benyapénzt :)
am meg most olvasok 1 4 oldalas cikket a superbikeban az optimális kiülésről
csak érdekel hogy 60al is letehetem e a térdem vagy eltörik a bokám?
tyűűű... ezt a kérdést valahogy gyorsan töröltesd a moderátorral mielött a hard-core oltógépek elolvasnák!
mert fater bedurcázott és nemkarta elhozni a mocit énmeg kérezősködtemmég és senkisekse volt jó , fogtammagam elvtettem oda haweommal magam és elhoztam.a besült rs-t
vki tudna luinkelni vagy esetleg írni ha unatkozik 1 gyors talpalót a kiülésről és 1 átlagsebességről ahol már le lehet tenni (optimális kiüléssel) a térdet. thx
Szerintem a blue scorpions,meg még valaki rendezi, (magyarul a veteránosok, az mz kupások,meg a spec robisok), a blue scorpionsnál érdeklődj.
szard le a vállad, van belőle másik!
meg lehet valami nem frankó a vállamba nsem, me zsibbad a kisujjam folyamatosan.. elvileg kedden megyek vissza megint a dokihoz, de most újra eléggé dagadt a vérömleny helye, meg látszik hogy kicsit vérzett is a kötésen.. nemtom.. ha két-három hét mulva lenne akárhogy is de elmennék de most így ne msok esélyt látok.. a csípőm még leszarnám ,de a vállam, ha megint ráesek ki tudja mennyire megy szét..
valami 1500 a nevezés, és egy idömérő(annyit mész amennyit akarsz) még valami párszáz, szal ha úgy veszed, csak úgy is lehet menni, max tudod mennyit tudsz, és nem 100an vagytok egyszerre a pályán.. annyira akartam menni.. kurvaélet
ennyire beütötted a popsidat?
te nem is vagy amatőr...! :D nah de aznap csak úgy nemlehet pályázni? mert én 1X mennék...:D
11-én RACE!

de ha megint a helyszínen derül ki hogy csak liszensszel lehet indulni akkor rájuk gyújtom a büfét!
11.én. amatőr verseny. de basszus lehet nem tudok menni.. váháháhááá
na hali,
mi lessz tizenvalahanyadikán kakucson?
elöl azé látom spórolsz az anyaggal..
én tegnap mentem egy kört hogy ne égjek azért annyira vasárnap. Viszont az esztergom felé vezető szakasz nagymotorral egyszerűen használhatatlan. Úgy pattogott szegény RR az úthibákon hogy majdnem leestem róla. A kisCBR-rel simán el lehet ott krosszozni a puha futóművével, de a 600-assal valami tragédia volt.
Megyünk pirítunk egy kört
Ne szivass kis Cíbert nem hozhatod mert még lealázol
Jó lessz az mondtam neked h én is tanulok még vele. Bár azért szépeket tudok vele dönteni.... Ezt a hátsó gumin lévő max 1 cm-es majré is igazolja


Napoznak a srácok
nincs forgalmija