Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alig szögletes.
a légszűrőt cseréltt és az lcd t 1 izzó világítja meg hátulról...
sajna létezik HAMIS castrol!
ez a supercorsa még mennyit megy el
fater nemengedte és aha sírtam:D
ez a supercorsa elég használt...nekem előre vannak slic gumijaim120asok,4-5 ezer dbja...hátra van 1 d207,de közéepn már csak 2 mili van,3ezer...
adok érte 2 lepedőt és jól is járál
ezaz amit nem mertél felrakni? :D És sírtál, mint egy lány? :D
nekem van egy használt 150/60as 17" pireli dragon supercorsa 5e be
ha kel szolj
sziasztok ,nincs valakinek eladó jó állapotú gumija vagy nem tudna nekem veleki ajánlani valami olcsó de jó márkát?
Jaa hát ha nem gyárii az már más:D HA arra értettted h nem lesz olcsó akkor nem szóltam
Én Bitubot láttam 80 ért,de sima szar,nem gázrugós... meg hallottam Öhlinsről 250 egy hátsó rugó...
nekem tegnap éjszaka raadtmeg, fasza, jókvagyunk
Hol lehet csináltatni? Ha megkérdezhetem
Csináltatok egyet egy állitható gázosat az kb 50 ruppo lesz
Hello!
Valaki meg tudja mondani, h a légszűrőbetétet mivel tudom kimosni és, h az LCD kijelzőnél van-e égő?
Kösz!
Hát az azért nem egy nagy összeg
hátsó teló se lesz olcsó...
romlott epres olaj
romlott olja, fincsa :)
2 lehetőség merült fel. 1 hogy az olaj castrol a 747-es volt régi és már nem ugy oldódott a benzinbe, ahogy kellene. 2. hogy terheletlenül volt beállitva és terhelésnél azért más a helyzet, de nem vágom hogy akkor tegnap miért nem ragadt meg? Vagy multkor amikor zuztam neki? Meg beinditottam 50 fok gyertyakép leállitottam, aztán pályafelmenetel elött 20 percel beinditottuk járattam mentem vele egy két kört megnéztem a gyertyát ,szép barna volt. Szóval nem vágom miért, de sokba fog kerülni mert a henger kuka a dugó az nagyon brutál volt. Ilyet még nem láttam igy megakadni. De idáig ment rendesen, msot meg 500 méter aztán ketty-rott. Fasz se tudja. Jah és a hátsó telom szállitás közbe megadta magát. Ez egy ilyen kikurt egy nap
Igazából lehet benne bármilyen hyperszuper dugó, hogyha szoros volt.. vagy elvolt karburálva.
te is tudod hogy csak rossz poén... jah jut eszembe: meglett a hiba amit 1hónapig kerestek... minden szét lett szedve a z újonnan felújított blokk stb+ hozott 1 másik rst is... és kiderült hogy néha azért nem ment 6-7 e fölé mert vmi szivató tömítő szar volt... pfff
ma nem motorozok, szóval nincs esélye megragadni