Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

leszakad?
Mondjátok már meg nekem légyszi h h a p*csába tudom kiiktatni azt az érzékelőt ami leállítja a motort h ha lennt marad a támasztó(sztender)Mert a felénk lévő mocsok utakon folyamatosan leszakad és már nem győzöm forrasztani:SMielőbbi segítségetek várnám!Megoldásokba olyanra gondoltam h rövidre zárni vmit vagy nem tudom!Szal aki csinált már ilyet kérem segítsen!
mit postáztok? A magyar posta mo-n belül max 1900ftért elvisz elég nagy csomagokat. A posta honlapján néztem múltkor a kipuff miatt, de az rohadtul bőven belefér.
nekem ezzel a cuccal nincs tapasztalatom. Scitec kreatinból eddig csak a 100%osat vettem, az nem volt rossz.
MARIO

figy, qrva sok lenne ez a csomagfeladás... nem néztem utána de akkora dobozba kéne tenni mint a ház. mi lenne akkor ha találkoznánk szolnokon? én bevállalom a vonatjegy árát ezen ne múljon, neked is kijönne az odavissza ut 2. osztályon 1500ft-ért... sokkal egyszerűbb. na?
neked mint ismerős papirostul odaadom 360ért csak vigyétek:))
uhh ezt már mondta nekem más is. nem volt akkor még szivem eladni
persze, a csapból is a hot blood folyik, mindenki qrvára dicséri...
nekem van itthon de még nem próbáltam mert úgy vagyok vele most h a diploma eléggé betett az edzésnek meg a mostnai verseny hétvégén is alig kajáltam ugyh előbb felépítem az étrendemet, fogytam amugyis 2kg-t.... ugyh csak 2 hét múlva fogom kipróbálni, de sokat várok tőle nagyon:)
És át is irattad bibbííí? Mert ha nem, akkor jól megszivatod a következő tulajt.... De az is lehet, hogy már hivatalból elindították ellened a büntetést, mert az előző tulaj bejelentette, hogy eladta neked, te pedig nem irattad át :P
Te mennyiért adod?
Mennyiért adod? érdekelne a dolog felvennél msn-en?
beveszed,oszt szétcsapod a családot,olyan agresszív energikus állat leszöl
off bencce Tyt ismeritek ezt?vagy próbáltátok már?hot blood
azé másfálé remélem eladnád..
nekem most nagyon sokat kéne ahhoz fizetnie valakinek hogy elvigye
neh add má el ha má fegyutté ide karburáltatnyííí ívezd ki amíg lehöt. persze jópízííí...
sok pézé az enyim is eladó
amugy meg mikor régebben árultad én felhívtalak h megveszem te meg aztmondtad h már elkelt :) hazudtál heheheee
nekemis van papírom bibibi.
csak elkö vinni vizsgáztatniés én 150 be odaadom heheee
de neki papiros kell bibi-beee
az én gépem is eladó!
400as négyüteműekkel indulnak a 250es 2t-k... és általában mindig ők is az elsők:D
Én adom el a mocit...
érdekel?
helyilaza@vipmail.hu a címem írhaccrá ha szeretnl valamit vagy kérezni
fogalmamsincs én mostvettem ujat hazsnáltat meg nemengedte felrakni fater szoval fasznak vetem meg mert felse rakhattuk