Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert RS van a forgalmijába írva
Miért kellett tolni?
17km? azz igen baszki.. ilyenkor jó hogy van 400km ingyenes road servicem...
na emberek hazaértem a mocival, ja mielőtt vaaki félreérti 17km tolás part lejtő mindne volt benne ahogy erre megy.végre itthonvan. senki nemtudta volna hazahozni énmeg mérgembe hazahoztam, rám mindig számíthat
Akkor szerintme egyértelmű. a 150es gumi felesleges hátulra. de mondjuk jó tudni hogy még van 1 ksi tartalék
Dede itt a képek amiket beszéltünk
detto nekem is. elöl 0mm, hátul 1-2-3mm
Én is voltam kakucson, életembe először és nagyon ott volt, viszont hátul nekem is maradt 1-2mm a gumi szélében!

Jövőhéten szerda vagy csütörtök nem jön ki valaki kakucsra?
(50-52 körül mentem, elsőre azt mondták nem rossz,de egy 12 éves kislány verte a mezőnyt, egy 7-8l lovas valami spanyol
gyerekmotoral, úgy ment hogy öröm volt nézni kb 48-49-eket.Jó volt tőle íveket ellesni(amíg nem húzzott el )
de volt ám:)
egyszer voltam vele euroringen is,elis dobtam ahogy azt kell,igaz Dadis?
Imádtam kurvajóvolt örök bolond gép ha tudnék vennék mostis de most nemúgy áll a széna
látom te is parkoloban toltad... nekem is csak az ElectroluxRING van itt Nyíregyházán
neked is volt?
Jókis dna-t énis visszasírom
ez furcsa, mert nekem hátul szintén 2mm kürül van a majrécsíkom, de a lábtartóm még nem ért le soha :(
Viszont elöl is ugyanakkora a majrécsíkom mint hátul
Robogó,meg a Supermoto a legjobb így hétvégente motorozgatni... robogóból nem kell 500.000 forintos aerox... hanem elég mondjuk egy kis jog,Honda Dio,Suzuki Sepia...ezekkel szépet lehet karcolni
én a 10 éves Dna-mal tolom hétvégente
Én se tudom hogyvan ez. De kinn a pályán is mindenki furcsálta, majd csinálok róla képet, csak most a motort pesten van.
de Iparis vagyok, vagyis voltam
Most fogok érettségizni, szóval már nemfogod látni.
de majd motorozhatunk!
hát oyat mons nem ismerek, de lehet lesz majd nagy agip teszt:D

engem most köv. pályanapig nem nagyon érint a benzin szerencsére... egyébként ha eladom az rs-t végre valamikor, és viszafizetem apának a zxr-es tartozásomat, szerintem veszek egy robogót, amivel tudok feszíteni a környéken, boltba járni, edzeni, meg bnőhöz:)
nem sajna.
Inkább olyat mondj, ahol ingyen benzint lehet kapni!
nem vettél részt a nagy scitec teszten? csomó igyen cuccot lehetett kapni... én kaptam is:)
azért én ezt a piacos műanyag láncot nem nevezném fuksznak :)
mindig amikor megnézem, nem hiszem el h iyen van!
igen, beraktam már? örök kedvencem:D
nem tudom mert rólad volt szó, meg ők is fukszosok!:)
ismerjük már. De miért pont én? :D
Fel lehet krómoztatni, utána méretreköszörülni.