Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszike
nézz utána a dolgoknak mielőtt baromságokat beszélsz.
am azt láttuk h. új gumik meg ilyenek... nem lehet hogy visszarakták pályázás után a gyárit?(a tank is csupa karc)...vagy nem tom elképzelni mi lehetett... de te is láttad a mocin hogy vagy kb ez lehetett vagy az olaszok nagyon nem becsülhették a gépem.ha nem, és átbaszott a szerelő leszarom így utólag mert nem tok mit csinálni nem nyomozok utánna.. többet nem viszek semmit ahhoz a szerelőhöz és még1x motort használtan nem
hali én is érdeklődnék a motorod felé^^
jó.ez csak vélemény.használd egészséggel
május első vasárnapja
új első fékbetét van benne .. azt is cserélt olajokkal 1ütt
ne haragudj ,de marha nagyot tévedsz,gyári gumik,lánc,lánckerék,fékbetétek stb...,téged nagyon átvert a szerelőd,de nagyon, ez az igazság sajnos
Monnyuk 380 hasznaltmotoron fennvan
Nekemis lEhuzta
TYT neked mennyivolt amikor beállt?
ma van anyák napja?
nem 6500 volt benne ez keveset futott sokat tekert moci volt... a hajtókar úgy kotyogott mint az állat és hangja is volt
mit csináltattál te azzal a szgény motorral?volt benne 6500km és fojtott volt, téged nagyon behúzhattak a csőbe....
ma van anyák napja srácok? a nicasilt nem húzza meg a dugó én úgygondolom
nekem is 170 volt az apriliában.
És mivan ha nicasilos? Ha megakad, lehuzza a hengerfalát akkor baszhatja....
minek másik henger? ez nicasilos... a dugó meg nekem az asso werke teflonos 34...
Sziasztok :)
henger 50-60, dugószett 20, lamellák 15, főtengely javítókészlet 20
160000 az hengerrel 1ütt sztem mert nekem henger nélkül+hengerfej nélkül munkadíjjal 110 (15öt kért a szerelő)
hajtsd fel a kitámasztót és haverod fogja meg a motort és akkor leszeded a kitámasztóról azt a műanyag fedélszerűséget...
azt egyszerűen össze szigetelőszallagozod és gyorsbilinccsel felkötöd a segédvázhoz azt annyi....
vagy
kivan támasztva a motor és leszeded ráteszed a gyujtást és megnézed mikor nincs letámasztott állapotba az elektronika szerint a motor...aztán szigetelőszallag ...stbstb

ha elakadsz hívj...20/5140810
Háát akkor még nagyobb a macera! Forgalomba helyezés, ah egyáltalán lehetséges.....
160000alaphangon!
gyüjtsd a lét!
+munkadíj a legolcsóbb is 15