Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

msn-re felvettelek
az könnyen lehetett mivel 10000 ember ott volt, mi most értünk haza:)
Kell kurvákra, drogra, meg szeszre a pénz. :D
Főtengelyt lehet javitatni. Az a baj hogy a fötengely egyik végére a csapágyat kézzel felrakom és lehuzom. Szóval hogy lehetne megcsinálni és ki tudná?
Eladtam a motorom
Vedd úgy hogy szóltam
Majd szoljatok lehet én is csatlakoznék ha szabad
a f@szt! tegnap úgy megindult a segge egy kigyorsításnál mintha jégen mentem volna... szal egy darabig marad a fostos-sztájl
me légy fostos, me agyon ütlek. tekerd neki!
jaja, real paraszt nagymotoros vagyok... szégyeltem is magam rendesen Vasárnap elvileg megyünk JoeZ-vel egyet a környéken de olyan szarul kenem az RR-rel hogy lehet inkább a 125-össel megyek
gyöökér nagymotoros leéé fiam! majd ha jól leszek beviszlek a városba megmutatom hogy kell haladni, ok?
ma igazi paraszt-mód-ban közlekedtem az RR-rel egyenesekben húztam neki mint a disznó... a kanyarokban meg gyök-kettő...
Kunmadaras környékén egymást érték a motorosok
csak mer én nem tudok.. de amint épkézláb leszek majd meglátod.. :)
oké,köszi
Felvettem msn-re.. csak nem rág be érte..
Mikey tesó,

Mito7Gang az illetékes, nekem Ő csinálta a fúvókákat.
Biztos mindenki Kunmadarason van.
mivan? senki nem motorozik? Az elöbb mentem két Dobogókőves karikát is és csak néhány chopperes meg egy gixxeres arccal futottam össze
Tyt kolléga!
anno említetted h vki készített neked jutányos áron kül.méretű főfúvókákat.
Tudnál v vki tunda segíteni az ügyben? ugyanis a szerelőm szerintem oylannyira feldörzsárazta a gyárimat h most pedig sokat kap..135-150 közötti méretek kellenének kb 3 db.,amivel tudok játszani
írj mailt.
Én mindig csak akkor kuplungoltam miután már csóválta a seggét a motor
mennyi?
nagyon jó cimborám...
nincsmit!
attól is függ hogy mekkoára lett illesztve
enyém 30 km után már kapott csutkagázt...