Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

wössner... pedig az jó... bár kitudja ... majd jön tyt éjfélkor és mondja hogy 2órát tolta a mocit:D neem ilyet nem mondok...
nah tatabánya
Keverékkel ment neki, wössner dugó, asszem nicasilos, többet sajna nem tudok, de azt modnta h jól lett összerakva...
Mekkorára volt illesztve? különolajzás ugye kivolt kötve? milyen dugó? nicasilos henger?
De elötte még ment vele 30km-t
Nah vagyok kitőltött adatlappal:D
hát ritka hogy ennyi kis távolságtól besüljön...
500 métert?
én még mindig nem vágom hogy minek ölöd bele a lóvét
Akkor is ha figyelembe vesszük, hogy még sosem pályáztam, térdemet sem tudom lerakni, mert nincs koptatóm és azt hogy full gyári az rs?
Ennyi
Azzal kitörölheted. :D
Ezvolt a nagy motor bejáratás?
Te milyen köridőket szoktál menni az rs-sel?
Kitörölhetem a seggem a 2:38-as idővel vagy még lesz belőlem valaki?
RészVétem:S:S
mi volt a baj? mit csináltál rosszul? szegény volt a keverék? vagy nem volt jól összerakva?
500 métert tudtam menni a pályán aztán 130-al megragadtam. A henger szarrá ment a dugattyú is és a hajtokar is. 1 perc alatt 100 ropi fasza
akkor meg ülj le a seggedre mert ebből a 125/ 50 ből az lessz hogy csak 50 el mész amikor elborul az agyad vered neki városban és lekanyarodik előtted balra 1 autó és nem írkálsz többet sehova semmit...nemhogy hülyeséget
JÓÓ DE JÖVŐRE 16 VOK ÉN IS:D
keresel 1 ismerőst vagy rokont
értem..
tegyÜk fel!
nemveszek egy 125/50 es gÉpet..
És lekÉne rendszÁmoztatni ..
akk milenne a teendŐm?
rendszám nélkülivel úgysem mehetsz fel autó útra vagy pályára... 50 es rs el is lehet tartani a 80-90et ami a megengedett de még akkor is megbasznak 300e forintra(kaptunk tájékoztatót az új büntetésekről)
szopatni fognak.
Én több mint egy évig motoroztam 125/50el, minden téren jobban jársz ha hanyagolod az ügyet.
Igen, rendőrőkre, meg arra hogy 2 éven belül le kell rendszámoztatni az 50es gépeket is(állítólag), és az nem lesz szép dolog...
ő őő rendőrökre gondolsz?^^