Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

százezer
nemkell köszi
ínemtudom mi menyibe kerül.
még nincs szétkapva a moci nmtudjuk mi szar de cska úgy kíváncsiságból érdekelne mi mennyi
-hajtókar
-főtengely
-dugó
-gyűrű
-kuplungla
mella
-vacsi uj 0kmeres henger
köcce skacok:)
mennyit járattad a gépet?
Te is ragadtál? Ha kell van olyan hengerem ami rajta volt most neked zsír uj 30 ezer forintért viheted
2004-es Rs 125-re való vadi új bal oldali index és váltókar eladó! 13e cakk pakk!
áhh holnapra nagyon rossz időt mond
Köszi szépen!Hát télleg egy nagy lófasz ez rajt:S
rsnél nemtudom hogy van, én fajtámra szerencsére nem raktak még ilyen szarságot.
még csak mx 50en csináltam ilyet, annak levágtam a 2 vezetéket ami bemegy a kapcsolóba a támasztónál, és a 2 vezetéket összeforrasztottam.
én sima szappanos vízzel szoktam mosni, jól kifacsarod tiszta lesz az:) vagy brigéciollal is jó lehet.
rsata te nagyobb szakinak tünsz a hozzászólásaid alapján!Szoval te se tudsz segiteni letámasztó motor leállító elektronikával kapcsolatba?hogy kell kiiktati?
trakeee!Azért egy 1,5x1,5es nyomtatott áramkörre nem olyan egyszerü ráforrasztani 3 drótot!Mert 3van ezen!Szoval akk melyiket kell melyikkel összekötni?nem hiszem el h még senki nem csinált ilyet:)
semmiképp ne postával intézzétek mostanába... 4 csomagot adtak fel nekem , egyik se jött meg, egyik 2 hete késik másik 1. ráadásul egyik 12e ft érték ami előre kivan fizetve...
köcce az infot
hátha találkozunk akkor
május 1. madaras:
-ts
-cartmanxxx
-labika
Hy!
Nem tudom cserélni. Felhívtam az italmondot és azt mindta a csávó, h nincs mert mosható. Tehát akkor kilehet mosni, de mivel?
50000Ft és 60kg alatt a bármilyen csomagot 1890Ft postaköltséggel tudsz feladni,csak be kell dobozolni, ne lehessen belátni a dobozba, legyen madzaggal átkötve,láthatóan legyen megcímezve, és a feladó szelvényen be kell jelölni hogy prémium.Ennyi. Általában a csomagolás a legmacerásabb.
KI MEGY HNAP MADARASRA?
Mennyiért adod a motorod?
Meg nemvolt az orszagban tulaja tehat nemkellett atiratni hehe
Hehe ha leszakad, és úgy áll le, akkor ami belemegy két vezeték, azt összeforrasztod.
Egyébként ha nem tart meg a forrasztás egy vezetéket, akkor szarul forrasztottad oda!
vagy kötegelővel kösd fel azt ha megállasz levágod rola, vagy keress rá egy uj rugót
a kitámasztona van egy rugo szedd le és látni fogod ott a vezetéket, aztán azt csinálsz vele amit akarsz:)
Igen magas fordulaton rezeg minden és a forrasztás elpattan!Mert már javítva volt!És vhogymeg kellene oldani!Mert igy nem merek vele sehova elindulni mert bármikor cserbe hagyhat a gép:(
pályaidomokat!:)