Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem a motorral van itt a nagy baj hanem a szereloddel!
lemaradt hogy 120e es blokkfelújítás után...
Szedjél hangyát boxkesztyűben.
qrva annyát a sok buzi apriliásnak hogy gyűlölöm az összes rs 125öt meg azt azt aki tervezte! gyááá gyááá felrobbanok...(hangulatom) szóval ilyenkor kihez lehet fordulni? heee? az apriliás profi szerelő mindent megnézett -kicserélt (power-full gyújtás-full mechanika) és semmi szar b+ aztmondta tuti elektromos gondja van mert kihagy a gyújtás 6-8 e nél (nem power mielőtt bárki írná mert azt kikötöttük) gyáááá ki vesz be jó áron ilyet? vagy ilyenkor mivan? thx a konstruktív megnyilvánulásokat.
azértmert eccer kéccer a szargumit füstöltem nem gyilkolom.meg oan videokat raktam fel amin huztam neki.Nemtom mitzsóltatok volna neki ha 50el döcögök félóráig kiskunfélegyig mert túrázok:D na mindegy adatlapos képekbe nemúgy tűnik mint amit rongyá hazsnáltam:)
Eladó!
POWER SZET 25000ft (bowden+mágnes+nyelv+elektronika)
0630/6963423 (du 5 után vagyok elérhető)
Nem teis csak gyilkolni tudod szegeny gepet. Egy rst becsulni kell
45 lóerő?... a honda rs 125 gp esetleg ami 70 kiló és ez tényleg 40-45 lóerő...
nem. akkor kell ha minimális kottya is van fel-le
mociszerelő aztmondta nemkell hajtokar....
mindig kel hajtokar csere besülésnél nem?!?!?
igen , de az af1 50 volt:)
lehet :))))))
Arra emléxem speciel, amikor a másik srácnak írtam (rs50), amin tuning volt minden alkatrész (persz hótgyári a motor). De ő korrektul válaszolt, szóval nem volt helye cseszegetésnek.
Várom hogy mit ír ez..
tyt ennek már régebben is irtál nem? én úgy emlékszek:D régóta hirdeti már a motort!
Én is irtam már neki egyett
én most írtam neki mailt!
bukógombát nemtud valaki rs-re? akármilyen érdekel
Nemveszi fel
Felhivom megkerdezem mennyivel megy mennyi alatt van 100 on stb majd jovok azt mondom
mindenben van olaj. megnéztem még tegnap
Vidd vissza az aprilia-ba és mond meg, hogy szedjék ki belőle a turbót, ne sipoljon mindig!
váltóba van olaj?
Énis jártam parkolóba, talán 2 napig miután kimentem a nosztorira (pár jó hegyi kanyar), utána nemérdekelt. Most hogy voltam pályán, már csak az érdekel Igaz a távolság miatt ritkán tudok felmenni, de igyexem hétvégente felmenni, és lehet hogy a motorom is fennthagyom ismerősnél.
3000 forint 1 délután, ami bőven elég hogy kiéld magad (kakucson). Ha nem motorozol hétközbe akkor megis spóroltad a benzinen a pályanap árát.
Cserébe nem baszogat senki hogy motorozol, nem bűntetnek meg gyorshajtásért, nincs szalagkorlát, nincs padka, autó, se félelemérzet, és arra tudod használni az rs-ed amire igazándiból kitalálták.
Ha meg közlekedőeszközöd a motor, vegyél 1 szaros robogót mellé azt hétközbe jó az futkozni

Mondjuk a történet meginnt máslenne ha Gyöngyösön laknék
na akkor start... I hope nem fog esni se eső se más!
Lehet hogy turbos a gép! nalam legalabbis az fütyül