Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne a parkolóról dumáljatok már Tyt nem jösz ? Megvárlak
Majd kitapasztaljuk.
Gyár parkoló esélytelen. Mifelénk 24h működnek az üzemek, fél másodperc alatt lekapcsolnának.
Mellesleg az Aldi parkoló azért jó mert jó. Nem holmi suttyó magyar banda aszfaltozta, olyan a minősége hogy hmmmm... Nincs hozzá fogható
Nahh 125-el valaki?Gyertek már!
Ez a parkolóban száguldozás is egy meganagy faszság. 40-50el MAX körözgetni, száguldozás? Nagyobb esélyed van kifeküdni a gixxerrel egy szerpentinen 90el, és befeküdni az árokba/szakadékba/szalagkorlát alá, majd meghalni, mint nekem 40el elcsúszni az aldi parkolóba és eltörni a gerincem.
ne áruház parkoloba járj mert onnan mindig elküld a biztonsági őr... vmi gyár parkolóját keress...
Itt nem esik.
Egyébként csak a keleti országrészre mondott esőt.
Itt nem kéne és nem is szabadna
Sztem csak felhőátvonulás lessz
Valaki 125-el nem akar menni rockyékkal akkor mennék énis
az meg ha valaki nem úgy cselekszik mint én, pont leszarom. Majd elkergetik a bencce félék gumibottal
tényleg nagyon primitív lehetsz, ha azt hiszed hogy kajak napközbe odaállítunk elütni a hülyegyerekeket, meg a vásárolgató nagymamákat.
Tudtommal este 10körül KURVÁRA nincs nyitva aldi, úgyhogy valószínűleg nem lesz semmiféle attrocitás.
arrafelé nem esik?
Ejjha, látom a pályabérlet neked is benn figyel a bőrdzsekiben.
Kedves Joe Z, bencce papák,

NEM nyitvatartási idő alatt akarunk/szoktunk odajárni. Ha már ez nem evidens valakinek, az bassza meg a buta gondolkodását :))))))
Padka tudtommal nem sok van, én legalábbis nem találkoztam vele.
Nem veszélyeztetünk senkit, és eszünk ágában sincs odamenni akkor amikor autók állnak, vásárolgatnak az emberek, stb.
Aki eltöri a gerincét a nemlétező padkán, saját felelősségére hajtott be a parkolóba, senki nem kényszerítette. Ergo az Aldi moshatja kezeit.
Az aszfalt minőségét NEM rongáljuk, gumiégetés stb felejtős, csak kanyarogni szeretnénk.
Egyedül az Aldi üzembentartóinak van joga bármit is szólnia/elküldenie.

sosem jártatok parkolóba?
Jólvan okés!
Veled is itt találkozunk az Esson?
Azaz. Arról nem is beszélve h mivan ha elédugrik egy kisgyerek vagy bármi......
megyek megyek:)
Jaja auchan jó volt !Pláne mikor Csongi meg akart veretni minket,kiment kocsi elé azt még ő szövegelt !Csóka megindult ladával felénk
Jössz délután papa?
Sztem nagyon jó buli nekünk Auchan parkoló jutott ki de élveztük nézőközönség is volt minden ami kell
én is gumibottal kergetném el a hüyéket... valaki beáll pl vásárolni aztán valameyik sokész lezúzza a kocsiját mert "megnyilt az aldi ring"...
Nálunk itt télen kézifékes-forduló verseny volt az Aldi parkolóban. Nem kell mondanom h kevés olyan szerencsés volt akinek csak a felnije ment tönkre......
Jóhogy elküldtek én is elküldenék minden őrült motorost aki a parkolóban száguldozik.
Ne történjen meg de egyszer térd lennt elcsúszol tuti biztos h a gerincedet eltöröd a beton padkában a szélén. Kissé balesetveszélyes arra nem gondol senki?
Aldi ring :)
Múlt héten 3 perc után küldtek el onnan a picsába, pedig lennvolt a térd, ahogy kell :(
Hátha mostmár a nyitás után nem őrzik annyira!
Vörösvár egyszerűbb.... az esetleges dugó miatt motornál ugye nem beszélünk

Csak pár km lehet a különbség
Hódmezővásárhelyen megnyílt az Aldi Ring!
Nyitás mindennap este 8-tól, zárás 6-kor vagy ameddig el nem kergetnek.
A pálya díjmentesen használható, leszámítva az esetleges rendőri csekkeket melyért a pálya üzembentartói felelősséget nem vállalnak.


fél9 nem fél 8
!
ok én már felvettelek