Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adam tudod hogy lehet elerni h sex utan meg 1 percig sikitson az asszony? torold a farkad a fuggonybe!
mario, most megyek le a mocikat baszkurálni, meg fotózok, ha végeztem dobom a képet!
...fórum tali.. :(
Májusban össze kéne hozni. Majd ahogy alakul, igaza volt ebbe az okosoknak.
Nekem most spec nó kess, nó cséjn, nó kreshmáshrúúúm
Nah majd levadaszom. De csak iwiwen. jah jut eszembe kurvajol sikerult a forum tali nemis csoda fel eve szerveztuk. Majd teszek fel kepet
Veled vagy nagyon egyetértek vagy kúrvára nem
Most igen...
Érted, itt régen engem lehurrogtak azért mert kiraktam Róla egy képet :) azóta sok minden változott itt a Sportmotoron. Sokkal nagyobb a tűréshatár.

Tyt-nét meg aki akarja megnézi iwiwen, vagy élőben a jobb oldalamon :)
Tudom en csak jamahat vigasztaljuk
a szerelem nem az amit mondasz. Meg nem az amikor csak arra mész hogy megdugd.
SZERINTEM!

ez az én véleményem, és megértem ha vlaakinek más a véleménye. De az enyém ne próbálja senki megpróbálni megváltoztatni, mert semmi értelme
És te 1 szopás forumot. Majd jon joe es majd mesel o is biztos. Amugy majd rajottok h minden a pina miatt van
Nem akartok egy baszások topicot?
nekem is volt ilyne első szerelem, első szexes puncim, egy évig voltunk együtt.. na, egyszer elhozta legjobb barátnőjét bulizni, de neki haza kellett mennie korábban.. fél óra múlva már támasztottam a falnak a b.nőjét.. ilyenek ezek, mind mocskos ribanc, csak szeretnénk azt hinni, hogy mindig pooont az nem akivel vagyunk. uggyan már. persze ha csak poénkodok is az asszonnyal, hog ymilynenek a nők, egyből fel van háborodva, aztán... ki tudja.
biztos nem kúrt még félre.. azért mikor az ember az ilyne kis szerelmével szétmegy, csodás dolgok tudnak kiderülni..
de legalább tisztában vagy vele,hogy mire számíthatsz
Gondolom te is vágod,hogy kevés az esély,hogy veled élje le az életét!Bár nem elképzelhetetlen de....érted!?
Az a lényeg gyerekek,hogy ne próbáljatok tizenévesen álmokat dédelgetni-elöttetek az élet !
Ugyanis csak annak mondod h szerelmes vagy bele akit megakarsz dugni
tyt-néről mondjuk edddig nem, nagyon dicsekedtél.. most majd jön, a áááá, én nem verem nagydobra, meg ilyesmi..
A kangörcs és a szerelem ugyanaz..
ez vicces!

csak szerintem nem így van :) amiről beszélsz az a kangörcs :D
Ezt át kellett olvasnom 3x :D
Yamaha amugy a szerelem az egy periférikusan amorfizálódott komplexum ami a pszedoindialisztikus egocentrumban kiváltja a DE JÓ BASZNI ÉRZÉST! ugyhogy no para
Már elvben undorodom a fekáktól. Jójó a karamellfejűeket még talán nem hánynám le.
De a bantu drótszőrű igazi fekákat inkább kihagynám :)) Meg úgy általában mindenféle népséget.
De most érted, olyan büdösek lehetnek mint az ázott kutyák :) Az amcsi popsz(t)ar kurvák meg amúgyis nyomorultak.
Én kihagyom!
Mi is jócskán közelítünk a 3 évhez lassan az Asszonypajtással, le nem cserélném senkire és semmire :) Én ilyen téren nagyon megtaláltam a tutit! Ő az én főnyereményem :)

Mr Yamahának meg jobbulást, át tudom érezni a dolgot :( De jön helyette szebb, kedvesebb, szerelmesebb! Csak erre gondolj! (tudom nem lesz könnyű).
Csajozz be, az rosszat nem árthat. Az alkohollal meg az ezoterikus növényekkel azért nem árt vigyázni
van ilyen :))))
Mifelénk is vannak ilyen ribancok. Haverommal megegyeztünk, ő kúrja, én a fejét ütöm :D De nem a farkammal, jó lesz az ököllel is :))
Ennyit rég röhögtem Grat skacok
most bántani ne mbántanám, de eccő tudnám használni..
Bárány Attila?