Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

122-es henger és 122-es fötengely érdekelne
ja, aztán tod, neki egyedül felesleges volt
sok olaj kő hozzá mi?
nagyi nem szereti
inkább fritu kéne...
Baszki imádom a sajtokat... ti meg itt ilyenekről beszéltek, imádom a rántott sajtot... és most meg éhes vagyok... szemetek
hát mi köl? olaj? serpenyő? ha jó lesz kifizetem..
majd meglátjuk
ha viszek panírozva kitudjtok sutni?
gyere motorral, vagy bkv :D
mit reggeltől? 3 napja ottvan :)
fene.. reggeltől?
akko verdd el makkal az arcát. azt értékel majd. én mindig megverem a farkammal ha rossz..
autó fényezőnél holnap este lesz csak kész. 6 fele aztán még fel kell dobni rá a lököst
nálunk az a helyzet, hogy a barátnőmnek én vagyok az első csávója. 14 volt mikor összejöttünk 5 évvel ezelött. Nekem elég sok barátnőm volt elötte ezért tisztában vagyok vele, hogy nem olyan egyszerű normális barátnőt találni aki szinte mindenben illik hozzád és elvisel. Viszont mivel Neki én vagyok az első ezért neki nincs összehasonlítási alapja és ezért nem értékel igazán
úgyis akartál jönni.. autót is megmutathatnád.. holnap 4-5 körül jön csak asszony..
pont van itthony 1 nagy darab...
vagy átmegyek azt megcsinálom nálad...
sajtot? házhoz?
nem
max annyit tudok megtenni, hogy elviszem bepanírozva stb de otthon sütitek meg, mert ha én kisütöm akkor az mire odaérek szar lesz!
inkabb nem nyilatkozok
hallod joci.. holnap nem hozol nekem egy rántott camabert áfonyával? komoylan.. kifizetem a benyádat.. nagyi me gasszony megölnek itt ilyne egészséges kajával. ma valami párolt madárhúst, meg fél tányér valami naggyon zöldet tettek elém.. naaaaa
neem ,ez 17 évesen. de tizenéevsen meg volt 30+ is, szal..
ts neked menniy?
jó a téma gyerekek!
ez mostanában volt?
két hete töltötte be a 14-et. épphogy..