Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még bejáratós volt ....dee nem a végsebi a lényeg hanem hogy jól gyorsuljon meg lehessen vele faszán előzgetni.. pályán is gyönyörűen ment a picim.. kanyarokból kifelé csutka gáz
most nézem nem is rs-ed van.. de gilera sem való neked
JAMAL hogy birod ki h nem tudod a végsebességét! Én már rég megnéztem volna legalább kiég a kox!
hallod neked nem rs hanem cbr 125 való baszod.... 3500-tel pörgeted az kibaszott jót tesz ám a 2T-nek Tuki nem mértem még a gyorsulást de kibaszott jól megy... volt hogy 4.2-es audi -t odavertem lámpánál meg ilyenek... a vége a gyári áttétel miatt nem lehet olyan sok .. 170-180 szerintem de eddig mentem vele 150-et de még ott is húzott meg hamar elérte azt is ....
RS 125 gumi durr DURRR
De bírom, az 50esemnek állandóan húztam, meg mentem vele 100al városon kívül folyamatosan és a fogyasztása sosem érte el a 4 litert, mindig 3,5-3,6 liter volt mikor utánaszámoltam
hello modnjuk nekem nem rs em van de én kihoztam 4 l alá a fogyasztást mondjuk ahol lejővolt ott gurultam és mindig 3500 4000 nél váltottam utazó tempóm 65 -70 volt igaz elég unalmas volt
Jamal, a Tiednek menyi a vége 160as hengerrel? 0-100-ra gyorsulásra tudsz időt modani? vagy nem mérted még?
Az enyémben hogy nincs power, így ha húzom neki akkor 6,5-7et eszik, ha nem akkor 5-5,5et.
de nemsoká meglesz a power, és kíváncsi is vok h mennyit fog enni
nekem a 160-as 8-at zabál úgy hogy gyorsulgatok vele egész szépen.....
matt tok lábtartott majd holnap keres meg na
hy
mennyit kajál egy RS mondjuk ha gyakran használod Power felett?rsata nem hiszi el h 10et is bekajol pedig pont ezt beszéltük multkor ha jol emlékszem mondjuk én még nem mentem vele annyit h kiprobáljam :(
50ccmtől egészen a király kategóriáig
bárkit szívesen láttunk
lehet van egy gixxered de uralni is tudni kell
nem
ez vmi 50-es túra lesz??
Van kedvetek pénteken (Júli 28) motoros túrára jönni
Kiskunlacházára mennénk a reptérhez este 7-re és onnan KIS TUNING vezetésével motorozgatnánk.
Budapestről lenne az indulás motorring vezénylésével a helyszín még ahol lenne a gyűlekezzés nincs eldöntve de erre várunk jelentkezőket és egy megbeszélt helyszínen lenne a gyülekező.

Jelezetek vissza valahogy. msn: sunand@freemail.hu vagy a fórumban.

Gyertek minnél többen! (pénzt hozzatok ha fagyit, hamburgert, vagy pizzát ennétek)
meg egyébként hátso kell de az elsö is jo szal tök mind1 h elsö vagy hátso csak baloldali legyen és az összes RS-é jo sztem 250-é is az 50esé biztos sztem
nem-nem igy vettem te pöts
legyalultad?
valakinek baloldali lábtarto van elado?
ok
na alig varom vkivel mehessek :D nem apaekkal choperek melett meg jon egy haver most vesz 50-es papirral 125-os mocit es szaggatunk 3-an oks? :D
Van kedvetek jövőhét pénteken (Júli 28) motoros túrára jönni?
Kiskunlacházára mennénk a reptérhez este 7-re és onnan KIS TUNING vezetésével motorozgatnánk.

Jelezetek vissza valahogy. msn: sunand@freemail.hu
Rutin....jön most majd....
phoneman!!! nekem jovoheten kuldika jogsit neked mikorra lesz meg hogy koccanjunk?