Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor 1 rsv mivel tuningolnál? pláne 1 factoryt
Nem azt mondtam, hogy nem lehet tuningolni, csak nem érdemes! Pláne egy RS-t vagy hasonlót!
Mond már meg légy szíves, hogy mikor mondtam én hogy az Arrow rendszer felrakása az tuning!
a kipuff, karbi, az meglátásom szerint inkább a lehetőség kiaknázása.
meg szerintem a tuning nem az arrow rendszer felrakása. Vagy ha ez szerinted olyan nagy tuning, akkor
"A kinek meg a 125ccm kevés ne tuningolgassa, mert csak szopni fog vele, vegyen inkább egy nagyobb gépet!"

a srác közhely szótáron aludt.
Ennyi erővel ne egyél 2t motort mert csak szopni fogsz vele. Istenem ezek a meganagy okosságok. Miértne tuningolhatná az ember azt amije van?
szia. Múltkor beszélgettünk erről az elektronikáról. Majd mondtad hogy írsz emailt. Ha lesz időd majd írjál már hogymiholmerremennyiért?
Bencu Kép?
06 30 299 83 53 Bagi Zsolt
nemvágom
mitogeri te nemtod bagizsolt teloszámát?
préssávot kell mérni(1mili alá nemkéne menned),inkább többet rakj mint keveset,abbol baj nemlehet.
Helló
Segitsetek.
Vettem egy futurát és szeretném tudni,hogy a rotax 123 as henger és a blokk közé hány darab tömitőgyürü kell.Három?Vagy egy?Vagy ha megvan a régi (1db)és jó az állapota vissza rakhatom e?
jaj senki nemtudja bagizsolt telszámát?:(
nemvéletlenül írtam oda az első telefonszámot :D
grat... most már szinte biztos h tuning is felhívja valamiért
nem
majd jön fel ugyis fórumra biztos..
0690999666 www.homifiuk.hu -n megtalálod :D Viccet félretéve, itt a száma 06705540998
Leírná valaki a Mitogeri számát, esetleg emailjét, vagy valamilyen elérhetőségét.
Kösz!
aprilia nyílt napra sajnos szar időt mondanak :(
lóri az rs 250es, a csabi meg a hüyegyerek a rossis yamahával:)
Ki az a Lóri meg Csabi? Az rs 250-es?
Aprilia nyiltnapra megyünk Rs első igazi tesztelése, de már alakul a dolog
203964497