Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nemtudja valaki bagizsolt telszámát?
fucky nem jössz nyiltnapozni pénteken? jön a csabi meg lóri is...
vagy kedden aprilia napra? arra is jön lóri, de lehet csabi is:D
Az Újfiúknak elmondom, ha valamit akartok, akkor vegyetek fel valakit msn-en és ott megdumálhatjuk, de bazz hogy egész fórum tele van kérdésekkel, amikre msn-en 1 perc és lehetne válaszólni. Atyaég
Ha rendesen bevan állitva semmi gond nem lesz/nincs vele...
Lehet, hogy mások szenvednek a motorjukkal, én meg motorozok vele! A kinek meg a 125ccm kevés ne tuningolgassa, mert csak szopni fog vele, vegyen inkább egy nagyobb gépet! A kipufogóm egyébként még tényleg nem látott láng hegesztő aparátot!
Dunlop Sportmax D 207
Pirelli DIABLO
Dunlop Sportmax Qualifier
ki mit javasol?
segiccsééég!



Valaki nem tudja véletlenül Tütös Zoli új számát?

A régi már nem él(305299492) valami csaj veszi fel,aki most vette a telefont:)
150/60 17"
nem nyomodott a gumi a képen cska a lábamnál van ugy..
nemkel valakinek rsre gumi? hamár nekem nemlehet
jómegy
csak óvatosan
Hát új rs 125 volt.
Gepárd futárszolgálat, tőlük kapok mocit, vadi újat...(vagy sachs madass, vagy bee), most első hóba próbaidő 120+benzin, telefonról nem beszéltünk... de azt azért jó lenne ha állnák
melyik cégnél? motor hogy lesz? pénz? netto fele? telefon?
milyen évjáratú rs?
És mennyit tejel neked a főnök a furikázásért?:)
Ami adnak
Nem tudom, papriokat, iratokat, bombát, ilyesmit
nah az fasza
mit fogsz szállítani?
Van munkám
Tök boldog vagy, végre találtam valamit ami hozzám illik
Motoros futár leszek
Amúgy azért pont ide írom mert egyetlen egy moci volt ott, az pedig egy rs 125ös volt
Hivatkozott úr, máshol is hasonlóan értelmeseket mond, a tuareg fórumon közelte, hogy 19 éves kipuját még nem kellett kiégetni, szóval nem nagyon kell csodálkozni, hogy nem olvas vissza, és jobban tudja, mint az ide irogató urak, akik majd egy éve hallgatják Tyt kolega szenvedéseit karburátorokkal, ragadós dugókkal, miegyebekkel:)
Másrészt meg a fuvokázás mi neked ha nem beállitás?
másik henger is lett rajta meg arrow rendszer miatt is kelltt hangolni.
okoska
szia, köszi ezt is meg fogom nézni, de nekem úgy tűnt fentebbről jön picit. De megnézem biztos ami biztos
sorry, fúvókázás miatt lett csomószor szétszedve. A tökéletes beállítást nem lehet elsőre eltalálni.
Csak neki kipufogóhoz kellett belőni... és az ne mugy megy hogy egyszer beleteszel egy fuvokát és máris jó lesz, bár lehet felétek igy szokás...
Beállításhoz? Érdekes! Max. a fúvókázáshoz, azt meg ha nem teszel rá nagyobb hengert vagy másik karbit nem nagyon kell bolygatni !