Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi az a wtf?
ölel
Na egésség!
jójó, csak állandóan megy hogy így megszorul úgy megszorul, mindennek megvan az oka.
Most be van karburálva, wössner dugó van benne, fasza szerelők keze alatt volt a gép, minden oké. Ha most is megszorul valami rejtélyes oknál fogva, akkor lehet igazán gondolkozni h WTF?
Köszönöm szépen ott a pont.
Persze jó az akinek előre bejárták az utakat, csak ha nem esel pofára, tanulni sem fogsz az élettől. Aztán az első kisebb botlásnál ott sírsz mint az összetört nyuszibogyó.
Vagy csak annyira hülye vagyok (Ádám barátommal), hogy nem vagyok képes más hibájából tanulni. Hát ezvan!
Szerintem is Asso-t habár nekem a Vertexel és a Proxal sem volt semmi bajom de a Prox többet kibírt
konkrétan milyen hibákról beszélsz Tyt?
igyunk eggggyet az Rs életére, mert hazahozott engem szépen maestééére
Tyt!Ismerem a motorod életét mint tüzérkéét...nekem ne ecsetelgesd mi bajod volt vele mert végig olvastam a szenvedéseid.de attól még szorul legyen amitől legyen...
Nekem a "balfasz hülyegyerek" nem tetszik. Valahogy a te szádból nem elég hiteles
jaj.. mond hasonló ki szarháziak vagyunk ha tetszik ha nem.. most kapjuk az első szivatásokat, most tanuljuk meg a "dörgést"... ebben a korban ez a normális, midnen szívásnál bölcsebbek leszünk. ez van... én is halgathattam ovlna soxor az okosabbra de nem..
"Te sem vagy néha sokkal jobb "

Joe Papa, nyugodj meg Neked is van olyan dolgod amin én csak fogom a fejem, de ez így van jól! Nem vagyunk egyformák.

A lényegen nem változtat:
1. balfasz voltam 2. legalább BELÁTOM! (ezen tessék elgondolkodni) 3. nem akarom hogy más is így beszopja
Ezaz, hogy én naiv hülye voltam, megetettek, de azt akarom hogy a sok újonc ne járja az utamat végig! Azt akarom hogy tanuljanak az esetemből, és ne kövessék el ezeket a hibákat.
Téged is basztak már át gecire a palánkon, nyugodj meg, csak mi azt max nem tudjuk. Ezért nem cseszegetünk vele óllin, ólldéy.
Ha van Asso Verke, akkor semmi mást. Ha nincs, akkor sztem wössnert.
De ez ilyen egyszerű.
Sztem nem kéne itt a balfasz hülyegyerek szöveggel jönni mert téged is megetettek az 5 év garanciával ugyanúgy odahordtad a motort amikor már tudtad h szar cég de h csak ott lehet szervízeltetni
Én a gyári matricát a GSXR-ről (ezeket a csúnya sárga-fehér szövegeket) 3-at negyed óra alatt szedtem le csak egy hajszárító meg egy kis lakkbenzin kell. Te sem vagy néha sokkal jobb pedig nem 16 éves vagy......
"Tyt neked mért szorult meg 2X is a nyáron? mennyiért csinálták meg?
Mennyibe jöttök ki fogyasztásban, mi problémája van/volt eddig? Mennyivel szoktál járni vele? Mennyi a vége? Meg vagytok-e elégedve vele? "

Z3 KEDVÉÉRT IS LEÍROM KARBURÁCIÓS PROBLÉMA MIATT SZORULT MEG 2X (VALÓSZÍNŰLEG).
Elsőre csak dugócsere volt, másodjára dugó + hengercsere. Dugót 21körül kapsz újan, henger az csillagászati boltban, de a fórumon néha van eladó. Munkadíj meg hát ki mennyiért csinálja.
Fogyasztás csuklódtól függ, átlag 6-8liter. A vége 160körül. Meg vagyok elégedve vele, nagyon szeretem ezt a motort. A futómű és a fék igazi álom. A felszereltség is! Mindenben teljesen rendben van az RS, csak SOKSOKSOK törődést igényel, és kurva érzékeny a karburálásra/beállításra!
sziasztok beszéltem a szervizzel megnéztem a dugattyúk árát nagyjából egységes!
szerintetek milyet rakjak bele? írjatok többen
FuckyRS a kis mózesröl nem akarsz feltölteni 1 pár képet?
ennyi pénzér simán kapsz egy 1000fzr-t... és van különbség. arra meg hogy erősebb, szarjál.
Mikor és hol légyszi értesíts!
indul az YZFR-125 kupa?
majd kiderül mennyit megy...de sztem a 7végén bólyázunk közöttük
főleg a tehetséges pilóták akiket felültetnek...
na átlagoljunk csak!
bocsánat. 1 helyet találtam ahol 130at írnak.
nézzük azt h az XT 13-14ló.... és megy 115-120 körül (havernak RS125 dobbal 128at)
az R125 15-18 ló... és pörgősebb... ennek alapján mennie kéne jócskán :D
Nállunk a környékbe két egyforma tzr volt... nekem és havernak... az a haver R-125
öt vesz... most vegyek énis oylat h ismét egyforma legyen? :D:D

Am bejön nagyon az R-125.... de jobban tetszik az RS teljesítménye

RSPetya vegyél fel msnre lécci.....
mezeidavid[kukac]citromail.hu