Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na köszi mindenkinek igencsak Mito lesz
és mikor eltellt egy 800 km megnézted, nézetted a dugót vagy nem szoktatok utána már hozzá nyúlni
28 as karbi eladó
zsákbamacska.... ennyi Tyt mocija új már 2x cserélt benne dugót és mindig vigyázott rá rendesen be volt járatva stb. én 1x cseréltem 30 km sem járattam! és most van benne 3 e km és tökéletes.
Debrecenben a Mikepércsi úton, Motoverzum. Cagiva, Ducati, Triumph,Aprilia szalon
belőled akar profitálni
bocs hogy ennyi kérdésem van de most vettem és nem akarok fél évente 100 ezret kifüzetni mert valami meghalt. ugy bármi tanács karbi, powerszelep, olaj írjatok ! sokat segít bármilyen tanács
Gyökér, mond meg neki, hogy az!
töltöttem fel videót 2felé , miért nemjelenik meg?
nekem azt mondta szervizes ,aki állítólag profi vagy csak belőlem akar 2 havonta profitálni, hogy 3000 km és csere ,dugórol van szó
ott ahol MV agustát is kapsz pl prestigemotors
Debrecenben van 1 "aprilia" szalon, de az mindenes! Aprilia, cagiva, ducati stb.stb!
Tudom hogy Agip matrica van rajta
Am hol tudok Cagiva motort venni mert most akárhogy erőltetem az agyam nem tudok egy hejet se itt a környéken(miskol-debrecen és vonzáskörzete)
Na ez az. Ezt nem értettem én sem. Mondta a faszi hogy castrol van benne és szigorúan csak azt rakjunk bele.
Aztán itthon olvasom a könyvet és írja hogy Agip kell bele.
Nem értem én ezeket...
Vagy lehet a tiédre már nincs ráragasztva!
Pontosan, igaza van Attának! Nézd meg mi van a motorodra ragasztva, milyen matrica!
a gyár agipot ír elő. Az más tészta hogy az idióta magyar szalonok mit raknak bele üzembehelyezéskor.
adtól parázok nagyon hogy mi van ha külön olajzás csak egy kicsit kimarad. és ti leszoktátok húzni a hengert vagy jó olaj jó dugó és 10-15 ezer km után csere
Az más! A Szalon rakta bele!
de gyárilag. így hoztuk el a szalonból...
olajzásra, meg ami még 2t motornál figyelembe vehető
na mentem, majd még este leszek
hy
Az nem gyárilag van benne. Ha szedtél volna már szét castrollal hajtott rs-t , megváltozna a véleményed.
A motorex cross olaj az nem jó? mire kell még bizonyos időközönként odafigyelni?(itt nem gumit vagy fékbetétet értem!)
nekem is vertex van és már 3000km van benne eddig no para vele ...kopp...kopp