Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy a harmadik, hogy ha haverod netán ragaszkodik a natixhoz, akkor meg csak annyit tudok mondani, hogy nyugodt lélekkel át lesz baszva minden alkalommal.
hát igen, mondom én hogy meg az átbaszás. Na akkor mondd meg szépen a naiv haverodnak, hogy:

1. NEM kell rajtahagyni a matricát, ha nem tetszik szedje le. Nem kötelezheti senki arra h fennhagyja.
2. Garanciális szervizre BÁRHOVA viheted az országba! Nekem is azt magyarázták hogy csak oda lehet, buzi natix. Én még el is hittem nekik, de tanuljatok a hibáimból!
én nemtudom miért csak mondta haver hogy rajta kell hagyni meg 1000 kmnél odakell visszavinni
kitalálom, a srácnak azt mondták a natixnál hogy így 190et fog menni!
Amilyen átbaszások mennek, nem csodálkoznék :)))))
meg eleve a 3 centi nem volt kérdés, azt mi is látjuk hogy köbö annyi. Inkább az a kérdés, hogy ' mijafasznak' ?:D
Ha már válaszolsz, akkor válaszolj mindenre kérlek.

Nagyi46, kifejthetnéd miért volt muszáj fennhagyni a drágalátos natix matricát, hogy megvilágosodjak végre...
3 centivel
A feketének télleg lejjebb van engedve az eleje vagy 2-3 centivel. Az apropóját nem teljesen értem. Tudtommal a gyárból úgy jönnek ki ahogy a fehér van. Gondolom pályára célszerűbb leengedni az elejét, nem közútra. Ez a beállítás a közutakra szerintem nem fog bevállni. Meg eleve ezáltal 2-3centivel csökkent a hasmagasság is, ami néha szarul jöhet. Nekem már így is sikerült lekoppantanom a hasidomot néhány kisebb padkáról lemenet (városi huligánkodás ), ez állandóan súrolná a talajt sztem
Ez azért nem ilyen egyszerű. Felraknád az okés, de ez a duma, hogy muszáj! Állítom ezzel etetik natixnál a balfaszabb hülyegyerekeket, hogy ugrik a gari ha leszeded a natix matricát!
Én még mindig azt mondom, ha veszel 1,3Mért egy új motort, hadd legyen má' jogod eldönteni hogy milyen matricákat akarsz látni rajta, esetleg meg is kérdezhetnek hogy rajta hagyod e, mert akkor értelmetlen összebarmolni. Az 5 perc leszedni, hát akkor eljöhettél volna segíteni, hogy hamarabb végezzünk. Történetesen az enyémről a 4db www.natix.hu matrica kb. egy óra alat akart normálisan leszenvedődni. Benzinnel meg mindennel. Meg szerintem ez akkor is mocsok nagy cigányság. És érted, beadják a hülyegyereknek, hogy muszáj. Tudod te is jól hogy hivatalosan nekik kéne fizetni azért hogy reklámozod őket. Sőt mondok durvábbat, szerintem kártérítést is lehetne követelni ha már egy éve fennvan a motorodon. Jó ügyvéd kérdése.

Nagyi46, kifejthetnéd miért volt muszáj fennhagyni a drágalátos natix matricát, hogy megvilágosodjak végre...
igen az direkt van leengedve 220 km alatt meg nincs semmi baja attól hogy Aprilia akinek nemtetszik vesz honda nsrt
Most mit témáztok rajta én is ráragasztanám minden motorra amelyiket az én kereskedésemben adtak el.

Egyébként meg le lehet szedni kb 5 perces művelet
Mert annak már kivan a telója
na várj ez most így nem okés.
MUSZÁJ A REKLÁM?

ez egy vicc bazzzzzz.......
Nekik kéne fizetni érte, és ez nem vicc!
a feketének miért van lejjebb engedve az eleje? a felső villahídnál látszik... direkt?
össze hát muszáj a reklám
összenatixolták de szép
ma moccoltunk egy jót haverral szerdán hozták haza kecskemétről de összetéveszteni se fogjuk mert övé fekete enyém pedig fehér
Szeva Motorosok!
Jó időtök volt ma
Már akinek megy a motorja...
szöszi az jó csajnak tünik :)
Ez így jött ki
mindenkicsak megszorul te meg pörögsz ... bammeg...
Nagyon felül tapogatózol :D
Na mi van emberek senki sehol nem pörgött hétvégén?
Csakadokk
Én ma 2/A-n voltam. Megint
Vácnál felmentem, Rétságnál visszafordultam, Szobnál visszafordultam, Rétságnál megint vissza és ezt még kétszer
Gecijó kanyarok vannak ott bakker

Volt egy kanyar, persze a lehető legélesebb és basszameg egy akkora olajtócsa volt a sáv közepén, hogy kb. beszartam. Szerencsére ki tudtam kerülni, de szar lett volna ha nem tudom. Szembe akkora busz jött, hogy ha becsúszok alá akkor kiskannál sem tudnak se engem se a motort összeszedni...

Kéne most már egy normális bőrruha, mert nincs térdkoptatóm és most ma már volt hogy leért a térdem.
Ki is szakadt a rohadt gatya, de Még jó hogy van alatta protektor a térdnél...

Aztán még voltam itt-ott. 190km-t sikerült belerakni ma a gépbe
Ja, rendőrök sehol, trafi sehol szerencsére...
de