Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vasárnap KTM nap ők meg mentek vna gondolom
na?
Miért mi történt?
mi történt?
Rohadjon meg az egész KAKUCS úgy ahogy van. Oda se megyünk többet.
, biturbot, meg nitro ....
Kösz!
Feltehetően utolsó lesz a csapat, rengeteg esés is lesz, de sebaj, mi akkor is jól fogunk szórakozni!:)
Értem, Sok sikert!
Turbot akarsz az Ns1-be?
mondta a tulaj hogy holnap verseny lesz. szívesen kimennék de hajnali 2kor megyek dolgozni :S de a célomért dolgozni kell
Én csak a szellemi támogatást adom:)
Nem indulok, csak kimegyek segíteni tankolni, meg szerelni, ha kell.
Ha úgy tetszik én vagyok a csapatfőnök:)
Te is robogóval indulsz?
Mi, meg szabadedzeni voltunk a holnapi háromórás robogóversenyre.
Olyan indulók lesznek, mint a kis Szabó,Lovas Janibá, Magda Attila.
Asszem kurvára el leszünk picsázva:)
Az Xt-s eléggé félti a gumi szélét.
Hy

ma voltam kicsit tekerni a lacházi gokartpályán. 5:2re elpicsáztam egy xt-t 5 körösök voltak a versenyek
vki tud vmit hogy vasárnap mi lesz kakucson ? elvileg Ktm napok leszenk :S
Köszi szépen
123 rotaxhoz alaplapod van?
ha kell nekem van 123-as rotax hengerem(bontott henger+dugó:35eft)
jah de a 122-es henger érdekelne vegyél fel létszi msn-en és segitek amibe csak tudok
122est nem tudod rárakni a blokkra , és ugyanigy van forditva is.
Helló

Gyors segitség kellene vettem a futurámra hengert,dugót,ami nem olyan mint a régi.Az én hengeremen és dugómon van bemetszés,amit vettem azon nincs,szerintem az rotax 122 és crossmotorról van az enyém pedig rotax 123. Össze rakhatom vele?Nem lesz baja?Segitsetek.
Előre is köszi.
mito is elvérzett a kezük alatt már!
pedig csak a powernyelven kellett volna állítani (nem tették meg így végigkaristolta a friss dugót )
Helló

Gyors segitség kellene vettem a futurámra hengert,dugót,ami nem olyan mint a régi.Az én hengeremen és dugómon van bemetszés,amit vettem azon nincs,szerintem az rotax 122 és crossmotorról van az enyém pedig rotax 123. Össze rakhatom vele?Nem lesz baja?Segitsetek.
Előre is köszi.
annyira még ő sem kezdő , felhívtam mondta h. nagyfeszkábel vagy vmi ilyesmi baja lehet