Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szal ez a pályaidom elvileg 99-2005ig? de a korábbira is rámegy ha jól olvasom
ha 1ben van + fülek egészségesek akkor jó majd rakj fel ide képet légyszi mert nemmegy az msn vmi dll miatt
nincs. de nálad nincs probléma mert át tudod rakni a motorodról. én nem tudtam volna mert nem volt jó az évjárat,ezért szatunáról kellett volna rendelnem.
csinálok majd képeket h lásd mit veszel, mert mondom nincs egy jó állapotban, de ki lehet pofozni.
kezet rá Bence néhány hét 2-3 és küldheted a cuccost... reméllem nemsokára ki is tudom majd próbálni... jah még 1 kérdés plexi van hozzá?
értem én
na jó de felénk mások ezek a csajok csak bicajozni tudnak jó esetben na meg hallotak már a hondáról és kész it beis fejezik motoros pályafutásukat
hihi utálom az ien dumát...azért mert valaki nő nem biztos h nem ért olyan dolgokhoz amikkel inkább a pasik foglalkoznak...
hoppá... ilyet se hallottam még suzukiban csak a swiftet ismerik felénk:D
motorban nem a hondát gixer
gixxer:P de nekem menikell csengettek sziasztok
gondolom a hondát felénk minden csaj csak a hondát ismeri pl megyek az Apriliával meglállok hu semmi jön a 15 éves körlámpás nsr meg a régi szimok oszt uude szép csili vili... agyam eldobom
az én válaszom ugyis tudod h melyiket választanám
ja jóvan énmeg itthon ülök:D
otthon külök képet az A-s jogsirol , most sulibavok
és miértnem mész most A ra? én ahogy elkezdhetnén mennék is azonnal
éva éve akart lenni
hülye :D 3éva van a1em
mikor lesz A ra jogsid? A1 az ugye van?
énios néztem 1000es gixxert k4 kb 1.6 de nemtudom sokdolgon filozok most,énis ígyvagyok vele hogy kawa csak zöld de suzuki felőlem lehet akármien najó sárga azért ne:)
apu is akar majd motort venni de ő csakis GSX-R 1000-t kék-fehérben vagy ZX10-R-t zöldben más színben nem szereti mindig azzal jön hogy kawát csak zöldben suzukit meg csak kék-fehérben
na nagy gixxer fan
gyönyörű eza kék-fehér