Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"vagy épp készülnének lefejelni a fényképészt,mindezzel minimális agresszivitást sugározva."

mondtam hogy nem személyeskedés. spec nem rád gondoltam..
Remelem a csuklot nem az en alkaromra erted. Az motorbaleset
70/3404675 ez a száma ?
srácok ez a magamutogatás feszitek a forumban meg lefényképezem ahátam meg a csuklóm milyen erős vagyok ez annyira vicc.én nem értem ez miért jó.most ha valakinek nagy a f***sza akkor az meg azt mutogassa forumon? Sok adatlapon látom meg msn-ben ilyen hyperpózolások feszüla trikó pattan a cici. mindehhez olyan fejet vágnak egyesek mintha épp szarás közben erölködnének,vagy épp készülnének lefejelni a fényképészt,mindezzel minimális agresszivitást sugározva.Nemtudom.Én ezen inkább mosolyogni szoktam.Most jöhettek a dumával hogy azért irom mert giliszta vagyok stb,de ha gyurnék se jutna eszembe ezzel hencegni.
ugyhogy mindenféle cinikusságot félretéve ezt magyarázza már meg nekem valami ez mire mutat miért jó ..
az én hasamon nincs zsír, bezzeg az Arnoldén, tiszta hájtömeg
Áh ez egy fake pics.
Nézd meg én mennyivel szálkásabb vagyok! !
Ha Te mondod
ez te vagy!
Üdv, én a vertexet nem raknám bele, bár nem biztos h a dugó hibája volt a múltkori.
A lényeg, hogy Somától tudsz proxot, és wössnert 19-21E.
gyááá tyttel beszélj előtte
hy all
ki tud dugot szerezni ? és mennyibe
(vertex, és prox érdekelne)
2 hét múlva lessz vmi szünet lehet akkor kinéznék haverommal rollye val ha benne lenne (mert bevágjuk a gépeket transitba és go) az a baj h. nagyon nincsen pénzem nem szeretném lehúzni fatert (nemrég kaptam rucit -sisakot mondjuk a csizma hiányzik)kb olyan 4hét múlva lenne meg az összeg a pályaidomra kb...nemtom mennyibe adod a csiszolást fesztést azt lazán megoldanám
Bencce!

Ez Arnold! 1000%!
Ismerem a testét mint a sajátom :D
nekem is eltört az 1ik!csak most nem állok ugy anyagilag ahogy szeretném igy nemtom megvenni .pedig pont jol jönne!
"akkor is telibevernek ha összevissza kacsázol az íven."

Ezért nem célszerű semmit sem csinálni hirtelen, pölö kiegyenesíteni sem. Ha kiszámítható a mit az olyan pancserek művelnek mint amilyen én is vagyok,akkor teljes a béke, kikerülnek és kész.
EZ lehetett az és Emzoli barátunk linkelte.
Valaki a karbi beállítással kapcsolatban belinkelt a múltkor egy oldalt. Már nem tudom, hogy az RS vagy MITO fórumon, de akinek megvan, az írja már be!
Köszi
adjad nekem adok én neki
egéybként nem én vagyok nagy a motornak hanem a motor nagy nekem nagyon még:D
én ezt úgy küszöböltem ki, hogy a cordurán nem volt koptató..
Nekem is ilyen volt kb fél méter hiányzott hogy telibe csapjak egy mz-st na az durva volt, eléggé be is szartam, nem szó szerint
tudom én is észrevettem h nem tudom ugy bedobni a kanyarba... most van uj első gumi ami jóval hegyesebb mint az előző, mert az qrva lapos volt, remélem az is segíteni fog most jobban kanyarodni:S
Vágod Bence, amikor kinn néztünk ringen sztem tul nagy vagy a motornak és nem bírod rendesen lefektetni a moccot(sztem). Ha lehetne egy tanácsom hogy, elöször ne a térded rakd le hanem kb probáld meg a tanktol egy 5-10 cm-re tartani. Mert magas vagy és hamar leér a térded mikor még a motort lehetne lazán dönteni Bocs de én ezt látom, remélem ez építő kritika lesz
fuckyt kérdezd, neki van tapasztalata ezügyben:D