Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja köcsög jó nektek h ott lessz a vége.... Biztos nagy buli lessz. Én személy szerint haragszom a szervezőkre mert nem kapott elég nagy médiavisszhangot ez az egész és a fél országnak gőze sincs arról h mi is lessz az elkövetkező héten itt.
Ha jól beharangozták volna most a fél ország ott csápolna a magyaroknak a pálya szélén
Én majd megnézem a befutót itt füreden :)
van vkinek elado hengere mitora
Az csak télre jó! Ilyenkor már 10es kell bele!
Tyt! A kérdésem az lenne,hogy ez a gyertya a Cagiva Mitoba is jó?Kköszi szevasz.
hátrányos helyzetű fiatalok egy csoportja..
Hali nekem van egy rs-em eladó, és pest környékén van...(40km)
2007-es fehér , szinte új ,magyar ,garis.2 kulcs,kevés km,reális áron adom....
Ha érdekel írj
Szasztok skacok!

Tervezem egy rs 125 vételét.Vmi tipp,infó,h hol lehet jókat találni?Kereskedés?Főleg Bp érdekelne,de a netet végig böngésztem már,most látnék is már vmit.Szal értitek :) Jóccakát,ill jóreggelt,ki mikor olvassa ;)
JA holnap indul a Hősök teréről a közép európa rali mindenki szurkoljon a magyaroknak!
Ezzel a tőzsde dologgal én nem minden téren vagyok kibékülve.
1 millió Ft alatt bele sem kezdenék valószinűleg és nem is egyedül hanem valamelyik brókercéget megbízva.
Egy csoporttársam nyomja kicsiben ő egy év alatt keresett vele 300 ezret ezt kb egy összegben (jókor adott el)
A probléma a tőzsdével h nem állandó a pénzhozam nem kapsz havi "fix"-et ez inkább a hosszútávú befekttésről szól.

Meg lehet próbálni próba szerencse,hátha ráérzel....
Hallo!
nem tudja valaki,hogy dellorto vhsa 32 karbi-hoz honnan lehet nagyobb fúvókát szerezni
vagy valaki esetleg csinál ilyet vagy valamijen boltba..
köszönöm a segitséget
megint off
huztam a turbo nyomásszabályzó szelep előfeszítésén és elöbb megjön a turbonyomás. 1 icipicit jobban gyorsul de 3astól van az igazi huzása... ledugoztam 1 csövet 1 próbára.. 0,9 re felmet igy a nyomás és ment mint állat. csak sajna azt már nembíírná a blokk chip nélkul..
Gratula hangár utcában volt?
Tudom, hogy senkit nem érdekel,de hatodik lett a csapat:)
Na elkészülllt fiúkk Mózes holnap jön haza majd dobok fel képet milyen lett
Az biztos hogy ki lehet fogni rossz rs-t sőt aki nem törődik vele annak tuti bemondja az unalmast szerencsére én jó mocit fogtam ki amivel TÖRŐDÖK és ezt meg is hálája
Bizonyosan...
az rs az minden csak nem játékmotor. lehet azért megy tönkre mert játszani használod:)
Jaja! Csak nem mindegy hogy visszamenőleg x tulaj kókányolásait fizetem folyamatosan.... és nem bántásból (elnézést a fanatikusoktól) egy játékmotorra!
Az rs is tartos csak törődést igényel !
van cuccom,benzincsapot még megkell néznem
még régen....
Embörek!
Igaz off, de itt is megkérdezem: 250-es, 400-as Ninjával kapcsolatban valakinek tapasztalata?
Mennyire tartós darab? (mondjuk az RS-hez képest már minden tartós...)
egyébként szerintem nagy hüyeség amit írsz egy stabil bankba betenni a pénzed alapdolog. ők megforgatják, és többet kapsz vissza. mi ebben a svindli? ők megszedik magukat belőle, de te sem gondlod komoyan h majd ingyen csinálják neked? a másik meg ha tudsz oyan befektetést ami iyen hozamot ad iyen kockázat mellett akkor válaszd azt...