Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor tartsd paplan alatt a pénzed
van még egy ötlet :)) Dollárba fektetni. Az euróhoz képest nagyon meggyengült, de ez szerintem változni fog. Csak idő kérdése
bele kéne tanulni :)) csak az a gáz hogy az évek kérdése, meg soksok deficit árán lehet tanulni.
ez mind zsidó svindli. valakik más emberek munkájának gyümölcsével kereskednek, és ebből szereznek pénzt. spekuláció, variálás..
Szerintem ez elég nehézkes dolog. Egyik része az h vagy tényleg vágod a dolgokat de ahhoz nem elég szerintem még főiskolai végzettség sem. A minimum h részvények, kötvények, opciók meg az 1000fél derivatívákat kened vágod és a hozzájuk kapcsoldó tranzakciótipusokat is. ilyen tudással elmehetsz csicskásnak brókercéghez, akik ha jó vagy megcsináltatják veled a brókerképzőt. ezt őnerőből is elkezdheted csak drága asszem 80ezer egy modul és 4 modulos. de lehet h tévedek.
egyébként van lehetősége online tözsdézni pl a portfolio oldalán. asszem tözsdéhez 1 milla, a devizapiachoz meg fél milla kell. nem egyszerű dolog régen sokna nyujtottak iyen online szolgáltatásokat csak aztán bezárták mert az összes jókedvű probálkozó annyi pénzt vesztett rajta mint a szemét...
sztem jobban jársz ha azt a pénzt beadod egy brókercéghez még ha magas kezelési költségen is ha nem vagy profi. nem hiszem h az ő hasznuknál többet keresnél, qrva jó diverzifikálásuk van stb ergo nagyot csak szisztematikus kockázat miatt bukhatnak. nem tudom h vállalnak-e oyat h legalább a befektetett tőkédet visszakapod, mint pl a banki alapok. ami nem roszz mert elég gyorsan el lehet tapsolni egy kis összeget....
(kocsit) bocs
mi van tán nődnek meg kicsit vettél vagy mi ?
nekünk tavaly volt annyi hogy 10 500at fizettek de azóta midnig emeltek kb így, 10500,13,17 19 21 24 és most 25 800körül +4000ft kajajegy de az nem pénz.de megis kel érte dolgozni mert kevés emberre kibaszottsok munka .7órás a gyakorlatom 2db 5perces szünetem van.Mostanába kezdtek jólfizetnia pékségek, nemis tok oat a környéken aki 20 alatt fizetne.Persze én ebbe a pékségbe csakis a pénzért mentem:DEz ad a legtöbbet a környéken
hagynám a faszba ezt a szar egyetemet.
ja az asszony az nagy drágaság.. nekem nem is lennének nagy igényeim.. leesne egy netto 160 mondjuk, akkor simán bárhová elmennék..
énis melozok mindne nyáron hálistennek ahol vagyok gyakorlaton a főnökkel megbezséltük hogy mivel jólmelozok meg ienek igy kicsit feketén melozhatok. nemvonnak le semmit az orabérből. többse kellet suli befejezése utáni hétfőn mentem , szombatonként is néha vasárnapis napi 12ora hogy jól megszedjem magam mert elvégre nincs mindig ien lehetőség kb havi 110et hoztam, nemtudom menyivolt de kb ennyi. évnyitó előtt 2nappal fejeztem be.Moci sajátpénzből,dzseki ,most uj buko, kesztyű, protektor, gumi, benya szoval engemsem kel félteni mert megdolgozok érte ami kell:)ja és a pénzem úgyköltöttem el hogy 3/4része bnőmre 1/4 motorra. Énmeg csóróskodtam:D
az igen heti 2nap és havi 26!az komoly!haverék ugyanigy péknek tanul neki heti 5nap meló és csak havi 11et kap!
pék cukrász vagyok, akarok lenni tulzás de azon a szakmán vagyok, heti 2nap gyakorlat havi 26 péz tudom édeskevés de abbol leg fennlehet tartani:D
hallod.. majd mi csóróskodunk együtt..
Geri ! rotax 123 hoz van fordulatszám mérő meghajtásod ? Az a fehér müanyag izé ami kijön a blokkból és a spirálhoz csatlakozik . Meg kéne még benzincsap is . Vannak ilyen cuccaid ?
Tyt a kérdésedre a válasz h mit melőzok!hát sajnos én meg most fogok majusban éretségizni szal még semmit!
de uncsiméknak van 2 cégük is igy munkatéren nem kellett sokat keresnem mert már bejelentete h számít rám a nyártól!
igaz h nagyon jo lenne a fizetés összeget nem írok!de ahoz h vegyek motort vagy el kell adnom az rs-t és majd még potolok bele vagy lizingelek 1et ha ráveszem magamat!de ez csak az uccso megoldás lenne!
Köszi!
(remek hogy a szervízbe szart raknak a motorba én meg szívok...)
BR10EG!

Az R betű csak a zajszűrőt jelenti, a hőérték 10es legyen! Nekem ez kellett a Futurába meg az RSbe is.
Üdv urak!
Gyors kérdés: '94-es 125 RS-be NGK B9EG, vagy B10EG?
B9-ből a másodikat öli meg a héten...
Pókeren már egy kisebb vagyont nyertem/vesztettem. Abban tudok segíteni.
Fejembe vettem egyébként hogy kiokosodok Tőzsdei befektetések témakörben, az alapok már megvannak valamilyen szinten, most kezdem elemezgetni a változásokat, egyenlőre a magyar piacon.. Apu azt mondta hogy ad egy kisebb összeget ha úgy érzem, és kipróbálhatom magam ilyen téren, hátha szerzek már egy kis pénzt is. Szóval egy idő múlva kéne pár jótanács Bencce, Joe szerintem Ti jobban vágjátok a témát. Most egyenlőre infokat gyűjtök, ha konkrét kérdésem van majd megbombázlak titeket! Vmelyikőtök keresett már ezzel pénzt /veszítettt? A tapasztalatok érdekelnek, lehet negatív is, abból lehet a legtöbbet tanulni.
Akkor Neked is szól a kérdésem: mit melózol? Mert én a nyári munkámat csinálhatnám kb 20 évig mire kijönne belőle egy rendes vas.
Most nagyon krízishelyzet van nálam pénzügyileg :( Az összes vagyonom az a fél tank benzin ami a motorban van. Lánc?
én is nyár végére tervezek 1 new gépet!még én sem tom h mire fog esni a választásom
de ugy szeretném csin h a kis rs megmaradjon tartalék motornak
hát nekem is ismerős ez a kuplungos dolog!nekem annyi volt a baja ahogy új kuplung bovdent vettem bele és már meg is javult!meg nekem is volt 1 kalandom az állitó csavarral és a menettel
de szerencsére rsatta faterja nagyon jol megcsinálta és ez tuti jobb mint a gyári volt