Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah mint az XLZXét
most diplomát írok
ha minden jól megy hétfőn leadom, akkor lefotózom majd és feltöltöm!
tegyél már fel képet légyszi ... am megszámoltam a pénzem és már nem sok kell... csak nincs csizmám anélkül ki lehet menni pályázni? vagy az szorul be a motor alá és az törik el legelőbb,ha elbénázok vmit?
A powernyelved akad. Vagy megvan nyulva a bowden vagy szarul van beakadva az egyik vegen
bemértük a elektromágnest faszán mükszik a chipjét kicserélte misoc és dztem jó mert ki lett cserélve egy másik rsére és azzal is ugyanezt csinálta
Ott power gond lesz
vagyis ő
néha nem pörög fel 7-8 nál tovűább most hozott 1 másik rst és cserélget benne dolgokat h. megtudja de érted már mindent megnézett... mechanika-karbi-gyújtás-power... szal most próbálgatunk
szar a szerelőd sztem. Vidd el Aszalósékhoz, Ők tuti rendberakják bármi baja is van.
miért, mi baja?
3-4 hete van szerelőnél és még mindíg nem tudja mi baja...
Sziasztok!

Ha valaki tudja hol lehet szerezni új rs 125-re pályaidomot írja meg.

Kössz!
mi?
a rögzítő fülekj az lehet h. nem tudni mi baja1 rsnek hét alatt? rohadjon meg az a buzi szerelő...
A GSXR nem bridgestone-al jön ki gyárilag? Mert ezen hátul Continental van fent(vagy pályáztak vele, vagy streetfighter volt a fiatal ember vagy nem 8000 van benne).AMugy a fémfékcső tényleg nem hülyeség.
fémfékcső, okosság az, én is lehet azzal kezdeném ha lenne pénzem. Meg bubis plekóval. Szerintem nem furcsa ez annyira.
Vagy csak simán nem 8ezer van a mociban.....
ezt bírom.. 8000km sincs a gépben de egyből dobott rá fékcsövet, meg duplabubis plekót.. egy 600assal fél nyár alatt beledobnék ennyi km-t.. gondolom nagy motoros lehetett ez is, hogy kemény 8at beletett, és máris okosítani kellett a gépet..
he még az rs-en is meghalsz!álló helyben elesel vele hátha nem halsz meg 1 600-on
csinos darab énis gondolkoztam hogy fehérre fúlyok egykét dolgot de inkább meghagyom így ahogy van ígyse olyan csúnya motor
Mien igaz
Eladó

http://www.hasznaltauto.hu/2021095_aprilia_rs_2006
Gsx-r-t azért vesz mindenki mert olcsó, kurva sok alkatrész, tuning van hozzá, és rengeteg látják hogy gsx-r kupa, vagy pl erste leasing motoros iskola ahol gsx-r-ekkel tanítanak és ebből az ember azt szűri le, hogy ilyet kell venni. De a Honda ezerszer jobban néz ki és izlésesebb. És elég kevés van belőle
vidéki vagy? add meg a körzetszámod!
igen... a régebbire ugy lehet feltenni h a sajnos a segédvázból le kell vágni. szóval para, vagy veszel egy ujabb segédvázat 5E ft-ért és felteszed.
de a tiedre okés.
egyben van, volt rajta repedés de korrektül meg lett csinálva. én 1X sem használtam:D
miyen fülek?