Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cső!Valakinek nem kell esetleg egy darab Angel Eyes!Nekem kiment az egyik és újat rendelek de csak párban lehet!4000 Ft lenne!Írjatok!Csá
aktívan csináltam 2 évig, mostmár inkább ritkábban, ahogy van időm.
Úgy ne akarj kinézni mint én, mert sok rajtam a sör :D Nem vagyok éppen egy szálkás alkat ha finoman fogalmazunk. Mondjuk én nagyfaterra ütöttem, de nincs anorexiás a családunkban :DDDDD
dobtam kepet.
tyt te miota tornazol?mert en egy eve jolenne mar ugy kinezni minte:-)
az lightosabb:)
kedden aprilia napozni akarsz de vasárnap kawakupára nemjössz? ejj ejj,nemjo ez így ,...
:D
Pista ön jövő héten? kész lesz a motor?
nem sajnos mert hétfőn kell leadnom a diplomámat és eléggé el vagyok maradva!

meg nekem para a kijutás, de befejezem most már tényleg a jogsit:)

de a hétvége jó lesz mert, nyiltnap, verseny aztán kedden aprilia nap, remélem ott is lehet majd némi pénzért cserébe motorozgatni, olcsóbban mint a nyiltnapon!
Vasárnap nem jösz ki kakucsra?
de egyébként ügyes vagy h 5X körbemotorozol vele, meg a mátrás kirándulásra is amikor fél éve ültem motoron....
ezt nekem írtad?
mert én hozzád sem szóltam, meg ugy alapból senkinek a motorjához
Nekem meg 1 fekvö rendörnöt
postával együtt 2ezerér nálad lehet.
kormányvégem már sajna nincs.

Adamfzr:nincs sajna semmi dobom:(
nekem egy fekvőrendőrt számolj
meg,ha vannak gyári kormányvégsúlyaid azt is hozzászámolhatod
hallod geri.. valami 250es kipufod nincs? láttam elég jópofa volt azon az fzr-en amit öszedobtál... a legutóbbi balesetem óta ráparáztamerre a halkság-dologra..
1500 körül van az utánvét,és maga a tányér mennyi lenne?
igen,megvan,szemelőtt van
rendben,köszi, kipuszelep tányért néztél azóta mióta beszéltük,amibe a bowdent akasztom be?
persze,és kiválóan üzemelt.nyugodtan szereld össze.,
kösz,és az is 1 ajkú volt amit te használtál? mert 2 ajkút nem találtam
nyugodtan tedd be tettem már blokkba azota 26ezret futott és jó...
Zoli,vitongyűrűset a gyári 8as vastagságú helyett csak 7esben kaptam,mekkora gond ez?
Na jó, hát mi sem tervezzük, hogy nószmájlival a fejünkön a bukótérben fogunk fetrengeni:)